نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 10364
زمان انتشار: 09 مرداد 1397 10:58:00

سوزوکی ویتارا مدل 2019 معرفی شد/فیس لیفت به سبک ایرانی!

کمپانی ژاپنی سوزوکی، پرفروش ترین کراس اور خود را مورد به روزرسانی قرار داده است. طراحی ویتارای جدید تفاوت چشمگیری با نسخه قبلی ندارد اما این ماشین از امکانات ایمنی بیشتری برخوردار شده است.
نویسنده: فردین محمدسور
سوزوکی ویتارا مدل 2019 معرفی شد/فیس لیفت به سبک ایرانی!

 مجله ماشین /  در نمای جلو، تنها طراحی جلوپنجره و بخش پایینی سپر دست خوش تغییر قرار گرفته است. در نمای عقب نیز تغییرات به همین میزان جزئی بوده و تنها به تغییر گرافیک چراغ های عقب برای جای دادن نوارهای LED و تغییر محل چراغ دنده عقب به بخش مرکزی سپر اکتفا شده است. 

در داخل کابین، تغییرات پشت آمپر که اکنون به صفحه نمایش رنگی مجهز شده است می تواند توجه خریداران این خودرو را به خود جلب کند. همچنین مواد استفاده شده در داخل کابین نیز در برخی قسمت ها دچار تغییر شده است.

سوزکی برای بازار اروپا این خودرو را به امکانات ایمنی مناسبی تجهیز کرده است که از جمله آن ها می توان به ترمزهای خودکار اضطراری (AEB)، هشدار خروج از لاین، همیار حرکت بین خطوط، نمایشگر نقاط کور و سنسورهای عقب اشاره کرد.  
همچنین در قسمت پیشرانه نیز سوزوکی موتورهای 1.0 لیتری و 1.4 لیتری بنزینی را جایگزین موتور 1.6 لیتری بنزینی قبلی کرده است. نسخه مجهز به موتور 1.0 لیتری 109 اسب بخار قدرت و 125 نیوتون متر گشتاور، و نسخه مجهز به موتور 1.4 لیتری 138 اسب بخار قدرت و 162 نیوتون متر گشتاور را تولید می کند. 
سوزوکی تاکنون قیمت دقیق مدل 2019 این خودرو را اعلام نکرده است و آن را به قبل از آغاز فروش این خودرو موکول کرده است.  
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس