نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 127
زمان انتشار: 15 بهمن 1396 13:26:00

شبیه‎ساز خانگی مک‎لارن

حتی نگاه‎کردن به McLaren Ultimate Series Simulator هم حال آدم را خوب می‎کند. سازنده آن مجموعه بریتانیایی Vesaro است که در زمینه ساخت شبیه‎سازهای پروازی هواپیما و ماشین‎های مسابقه ید طولایی دارد و حالا می‎خواهد تجربه سواری با آخرین سوپراسپرت‎های خانواده P مک‎لارن را در اسباب‎بازی تازه‎اش به مشتریان برازنده ارائه کند. صندلی گود (Bucket) آن از فیبرکربن ساخته شده و دقیقاً مشابه نمونه واقعی است. متأسفانه خبری از عملگرهای سه‎بعدی هیدرولیک نیست، اما به جز آن همه ‎چیز دقیقاً مشابه سواری واقعی خواهد بود.
شبیه‎ساز خانگی مک‎لارن
مجله ماشین / حتی نگاه‎کردن به McLaren Ultimate Series Simulator هم حال آدم را خوب می‎کند. سازنده آن مجموعه بریتانیایی Vesaro است که در زمینه ساخت شبیه‎سازهای پروازی هواپیما و ماشین‎های مسابقه ید طولایی دارد و حالا می‎خواهد تجربه سواری با آخرین سوپراسپرت‎های خانواده P مک‎لارن را در اسباب‎بازی تازه‎اش به مشتریان برازنده ارائه کند. صندلی گود (Bucket) آن از فیبرکربن ساخته شده و دقیقاً مشابه نمونه واقعی است. متأسفانه خبری از عملگرهای سه‎بعدی هیدرولیک نیست، اما به جز آن همه ‎چیز دقیقاً مشابه سواری واقعی خواهد بود. 
32 موتور لرزشی در جای‎جای وسیله به کار رفته که حتی وقتی پایتان را تا انتها روی پدال‎گاز تیتانیومی آن فشار می‎دهید به لرزه در می‎آیند! وجود 5 اسپیکر، فراگیر بودن کامل صدا را تضمین می‎نماید و به لطف استفاده از یک ووفر در زیر صندلی، شبیه‎سازی دقیقی از داخل کابین را فراهم می‎کند. سه نمایشگر بزرگ با کیفیت 4K خمیده هستند و کمانی 270 درجه‎ای را پیش‏روی بازیکن به وجود می‎آورند تا به این شکل کاملاً در دنیای مجازی غرق شود. 
قیمت: 95هزار دلار  
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس