نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 128
زمان انتشار: 15 بهمن 1396 13:32:00

خانه متحرک 1/5 میلیون دلاری

داخل کابین این کامیونت فورد F-750 به کلی مجهز گردیده و همه لوازم یک زندگی راحت شامل تخت‎خواب،ماشین ظرف‎شویی و لباس‎شویی، حمام، سیستم گرمایش و تلویزیون در آن تعبیه شده است.علاوه‎براین باک‎سوخت ظرفیت 435لیترگازوئیل و مخزن آب 950لیتر گنجایش دارند.
خانه متحرک 1/5 میلیون دلاری

مجله ماشین / داخل کابین این کامیونت فورد F-750 به کلی مجهز گردیده و همه لوازم یک زندگی راحت شامل تخت‎خواب،ماشین ظرف‎شویی و لباس‎شویی، حمام، سیستم گرمایش و تلویزیون در آن تعبیه شده است.علاوه‎براین باک‎سوخت ظرفیت 435لیترگازوئیل و مخزن آب 950لیتر گنجایش دارند.

پنل‎های خورشیدی برای پرکردن باتری‎های آن با گنجایش 20هزاروات ساعت نیز در طراحی مدنظر قرار گرفته‎اند. سالن نشیمن ظرفیت پذیرایی از 8نفر راهم دارد، هرچند تخت‎خواب‎ها در حالت حداکثری چهار عدد خواهند‎بود.

نیرو محرکه 330اسب‎بخاری آن توسط پیشرانه 8‏سیلندر توربودیزل V شکل به حجم 7/6 لیتر تامین می گردد. XV-HD با طول 67/10 متری به‏گونه‏ای تجهیز شده که کاملاً خودکفا باشد.نیروی تولیدی توسط جعبه‏دنده 6 سرعته اتوماتیک به چرخ‏ها انتقال پیدا می‏کند.

محدود بودن میزان نیروی تولیدی موتور از چابکی آن در سرعت‏های بزرگراهی و به‏خصوص خطوط حرکت تندرو کاسته اما گشتاور قابل ملاحظه آن به میزان 970 نیوتن‏متر امکان انجام مانورهای مختلف در مسیرهای بیابانی را میسر ساخته است. 

 

 

تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس