نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 132
زمان انتشار: 19 بهمن 1396 12:20:00

مرسدس جی کلاس داخل 44 تن کهربا !

هرچند نسل نو مرسدس کلاس جی که مدل آفرودر و محبوب کمپانی محسوب می شود، به تازگی معرفی شده و نظرات بسیاری را به خود جلب نموده است، اما غوطه ور ساختن نمونه ای مربوط به سال 1979 با کد 280 GE در داخل حدود 44 تن ماده گران قیمت کهربا باعث شده تا این نمونه بیش از پیش جلب توجه نماید.
نویسنده: سلمان امیدبخش
مرسدس جی کلاس داخل 44 تن کهربا !

 مجله ماشین / هرچند نسل نو مرسدس کلاس جی که مدل آفرودر و محبوب کمپانی محسوب می شود، به تازگی معرفی شده و نظرات بسیاری را به خود جلب نموده است، اما غوطه ور ساختن نمونه ای مربوط به سال 1979 با کد 280 GE در داخل حدود 44 تن ماده گران قیمت کهربا باعث شده تا این نمونه بیش از پیش جلب توجه نماید. 


شاید بتوان غوطه ور ساختن مرسدس کلاس جی را به عنوان یک شیرین کاری رزینی محسوب کرد، هرچند هدف کمپانی از انجام آن علاوه بر ایجاد جذابیت برای بازدیدکنندگان، یادآوری و اشاره به تاریخچه مرسدس جی و مدل های اولیه آن است. در حال حاضر این پیرمرد جوان وارد چهارمین دهه تولید خود شده و هنوز هم با درنظر گرفتن عناصر طراحی نسل های پیشین خود طراحی می گردد. شایان توجه است که 280 GE از پیشرانه 6 سیلندر به قدرت 154 اسب بخار و گشتاور 226 نیوتن متر سود می برد. رزین مورداشاره ابعادی برابر با طول، عرض و ارتفاع 548، 256، 310 داشته تا جعبه محبوب مرسدس به خوبی در داخل کهربا غوطه ور گردد. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس