نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 152
زمان انتشار: 02 اسفند 1396 12:47:00

هایلوکس لهستانی رقیب می طلبد.....

شرکت لهستانی Carlex Design تخصص ویژه‏ ای در بهسازی فضای داخلی اتومبیل‏ های مختلف با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک مانند چرم طبیعی، آلکانتارا و الیاف کربن دارد. این شرکت از چندی پیش با راه‏ اندازی بخش جدیدی به نام پیکاپ دیزاین، برنامه‏های خود را برای تیونینگ انواع مدل‏های وانت به مرحله اجرا رسانده است. مدل تیونینگ شده تویوتا هایلوکس به نام Hilly یکی از آخرین دستاوردهای این تیونر بوده که علاوه بر فضای داخلی، نمای بیرونی آن نیز دستخوش تغییر و تحول شده است.
هایلوکس لهستانی رقیب می طلبد.....
مجله ماشین / شرکت لهستانی Carlex Design تخصص ویژه‏ ای در بهسازی فضای داخلی اتومبیل ‏های مختلف با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک مانند چرم طبیعی، آلکانتارا و الیاف کربن دارد. این شرکت از چندی پیش با راه ‏اندازی بخش جدیدی به نام پیکاپ دیزاین، برنامه‏ های خود را برای تیونینگ انواع مدل‏ های وانت به مرحله اجرا رسانده است. مدل تیونینگ شده تویوتا هایلوکس به نام Hilly یکی از آخرین دستاوردهای این تیونر بوده که علاوه بر فضای داخلی، نمای بیرونی آن نیز دستخوش تغییر و تحول شده است. از جمله این تغییرات می‏توان به جلوپنجره مشکی و یک سپر جدید با ورودی ‏های هوای بزرگ، چراغ‏های مه‏شکن از نوع LED و یک رشته چراغ LED در مرکز جلوپنجره اشاره کرد. 
از این گذشته، این وانت پرطرفدار ژاپنی به برآمدگی‏ های روی گلگیر، یک سپر جدید در قسمت عقب و یک اسپویلر سفارشی نصب شده روی لبه در قسمت بار مجهز شده است. همچنین، دو نوع رینگ با طرح ‏های مختلف برای این اتومبیل در‏نظر گرفته شده ‏اند که هر دو آن‏ها با لاستیک ‏های مخصوص آفرود به قطر 18 یا 19 اینچ عرضه می‏شوند. یکی دیگر از ویژگی‏ های چشم‏نواز این خودرو، روکش جذاب بدنه آن بوده که عبارات پیکاپ دیزاین و هیلی روی آن نقش بسته است. فضای داخلی اتومبیل نیز با دقت خاصی از سوی طراحان Carlex  مورد بهسازی قرار گرفته و بیش از هر چیز روکش چرم صندلی ‏ها، زیر دستی وسط، دستگیره‏ های در و غربیلک فرمان که با ترکیبی از چرم مشکی و قرمز پوشانده شده ‏اند جلب توجه می‏کند.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس