نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 17
زمان انتشار: 18 آبان 1396 23:24:00

اولین تصاویر از جیپ رنگلر مدل 2018 منتشر شد

جیپ به طور غافلگیرانه ای تصمیم گرفته اولین تصاویر از جیپ رنگلر مدل 2017 را در میان برگزاری سما 2017 منتشر کند.
اولین تصاویر از جیپ رنگلر مدل 2018 منتشر شد

جیپ به طور غافلگیرانه ای تصمیم گرفته اولین تصاویر از جیپ رنگلر مدل 2017 را در میان برگزاری سما 2017 منتشر کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، سه تصویر منتشر شده از این خودرو رنگلر جدید را در دو مدل دو در و چهار در Unlimited نشان می دهند. عجیب است که این تصاویر با اطلاعات زیادی در مورد ساختار 4×4 همراه نشده اند.
در بیانیه مطبوعاتی مربوط به این خودرو آمده است: "کاربردی ترین شاسی بلند تاکنون حتی قابلیتی بیش تر از Jeep® 4×4 افسانه ای دارد و از طراحی مدرنی بهره می برد که به اصل آن وفادار بوده است. نیرومحرکه های کم مصرف پپیشرفته، آپشن های open-air بیش تر،  و مجموعه ای از تجهیزات ایمنی بیش تر و تکنولوژی های پیشرفته تر از قبل نیز برای این خودرو تعبیه شده است. طراحی منحصر به فرد رنگلر جدید شامل جلوپنجره keystone شکل قابل تشخیص، چراغ های جلوی گرد نمادین و چراغ های عقب مربعی، ایرودینامیک ارتقا یافته، شیشه جلوی تاشو برای طرفداران آفرود و حتی آزادی سقف باز بیش تر و دوازده ترکیب متفاوت در، سقف و شیشه جلو است. تصاویر بیش تر و اطلاعات تکمیلی از این خودرو روز 29 نوامبر در نمایشگاه خودروی لس آنجلس منتشر خواهد شد."
پس از انتشار تصاویر و اطلاعات متعدد از این خودرو، طراحی آن غافلگیر کننده نبوده است. گمان می رود موتور 3.6 لیتری V6 به همراه 2.0 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر برای این خودرو ارائه شود که هر دو با گیربکس دستی شش سرعته یا اتوماتیک هشت سرعته عرضه می شوند. تصاویر فاش شده قبلی هم چنین نشان می دهند که رنگلر به روز رسانی تکنولوژی جدی خواهد داشت و به جدیدترین نسخه های سیستم UConnect فیات کرایسلر مجهز می شود.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس