نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 186
زمان انتشار: 16 فروردین 1397 10:42:00

نسل نو C63 آمده است تا دود لاستیک ها را درآورد!

نسل نو C63 AMGدر نمایشگاه نیویورک رونمایی شد که تکنولوژی های جدید رانندگی و جعبه دنده 9 سرعته آن قابل توجه است .
نویسنده: فردین محمدسور
نسل نو C63 آمده است تا دود لاستیک ها را درآورد!
مجله ماشین/ موتور نسل W205 4لیتری V8 توربو دوقلو این خودرو هنوز با دو خروجی قدرت در دسترس  خواهد بود. بسته به اینکه چقدر خرج کنید نسخه استاندارد 469 اسب بخار و نسخه S 503 اسب بخار قدرت خواهد داشت. تنها جعبه دنده در دسترس نیز AMG Speedshift MCT-9 (9 سرعته) می باشد که بسیار دقیق و راحت است.
در نمایندگی ها  AMG C63در سه گونه سدان، کوپه و کانورتیبل قابل سفارش خواهد بود که نمونه کوپه با شتاب صفر تا صد حدود 3.8 ثانیه ای سریع ترین می باشد.
همچنین در مدل 2019 علاوه بر حالت های Sport و Sport+ حالت های مختلف "Slippery" ، "Comfort" "Race" و "Individual" نیزدر دسترس است که راننده با توجه به خصوصیات هر یک از این حالت ها، رانندگی ایمن و راحتی خواهد داشت.
- C63 جدید با فرمان AMG تازه طراحی شده و داشبورد دیجیتالی اختیاری-
مدیرعامل شرکت Mercedes-AMG  در جریان رونمایی از نسخه 2019 گفت: "سری  Cکلاس AMG همواره جزو پرفروش ترین خودروهای ما بوده است و به همین دلیل یک خودروی اساسی برای موفقیت شرکت ما در سال های اخیر به حساب می آید. بنابراین نیاز به توسعه مدل های مختلف C کلاس احساس می شد. اکنون مشتریان می توانند بین دوازده مدل از خانواده C کلاس، حق انتخاب داشته باشند و اکنون با رونمایی از فیس لیفت جدید، تمامی مدل های این سری، مورد بروز رسانی قرار خواهد گرفت. به خصوص AMG C63 با برخورداری از دینامیک رانندگی عالی و طراحی قدرتمندی که بیانگر یک شخصیت قدرتمند و عضلانی است."
AMG C 63، سدان، کوپه و کابریولت از اوایل سال 2019 در دسترس خواهد بود.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس