نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 188
زمان انتشار: 16 فروردین 1397 11:20:00

تصاویر سانتافه گرند مدل 2019 منتشر شد

یک نمونه اولیه از SUVفول سایز استتار شده هیوندای سانتافه گرند مدل 2019 هنگام انجام تست های اولیه شکار دوربین عکاسان شد.
نویسنده: فردین محمدسور
تصاویر سانتافه گرند مدل 2019 منتشر شد

مجله ماشین/  پیش تر نیز ، کمپانی هیوندای SUV سانتافه خود را در مدلی با فاصله بین دو محور بیشتر و با نام گرند سانتافه عرضه کرده بود که در ابتدا تنها برای مناطق خاصی نظیر کشورهای آمریکای شمالی که راست فرمان بودند قابل عرضه بود.

اگرچه خودرو زیر پوشش های استتار کننده پنهان شده بود، اما می شد فهمید که با فرم چراغ های عقب مغایر با دیگر کراس‌اور های این شرکت طرف هستیم و دقیقا در نقطه مقابل آن ها قرار دارد. همچنین فرم ستون های c  ما را به یاد خودروهای آمریکایی نظیر شورلت تاهو می اندازد.
نکته جالب توجه این است که عقب خودرو و فرم چراغ ها کاملا شبیه به نمونه اولیه کیا  Tellurideکانسپت است که اخیرا در کره جنوبی مشاهده شده بود. بنابراین این احتمال وجود دارد که اشتراکات زیادی با یکدیگر داشته باشند. 
رقبای اصلی این مدل شاسی بلندها با سه ردیف صندلی مزدا CX-9، نیسان Pathfinder به همراه Volkswagen Atlas و GMC Acadia می باشند.
در جریان رونمایی جهانی سال گذشته از مدل Kona  در سئول، هیئت مدیره هیوندای تایید کرد که تا قبل از سال 2020 برند SUV این شرکت توسعه پیدا خواهد کرد. یک کراس‌اور پایین‌تر از  Konaو یک کراس‌اور در سایزی بالاتر از سانتافه و در سگمنت E دو نمونه تایید شده هستند.
به هر حال حدث زده می شود که گرند سانتافه به گل سرسبد محصولات هیوندای تبدیل شود. اگرچه هنوز معلوم نیست که آیا در هر دو مدل راست فرمان و چپ فرمان به بازار عرضه خواهد شد یا خیر؟.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس