نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 191
زمان انتشار: 18 فروردین 1397 13:46:00

رانا نیز فیس لیفت شد!

ایران خودرو پس از فیس لیفت سمند LX و سورن، اکنون به سراغ دیگر خودروی ملی خود یعنی رانا رفته تا حدودی به این خودرو جان تازه ای است . اگرچه اینگونه فیس لیفت ها، مثبت ارزیابی می شوند. اما قطعا مشتریان نیز تا زمان رونمایی رسمی این مدل چندان خوشبین نخواهند بود.
نویسنده: فردین محمدسور
رانا نیز فیس لیفت شد!

مجله ماشین/ در هر صورت اکنون تصاویر رانای جدید در شبکه های اجتماعی دیده می شود. هرچند نمی توان آن را به عنوان یک پیشرفت به حساب آورد. اما باز هم برای صنعتی که چندین دهه است درجا میزند، می تواند تا حدودی امیدوار کننده باشد. هرچند در این میان نمی توان نقش چینی ها را هم در تغییر نگرش مدیران خودرویی نادیده گرفت. 

اکنون رانا با تغییرات جزئی مثبتی رو به رو شده است که البته شاید زمان قیمت گذاری این حرفمان را پس بگیریم!

رانا هم مجهز به چراغ روشنایی در روز شد. استانداردی که قطعا در ایران بیشتر به منزله زیبایی شناخته می شود تا یک استاندارد. بنابراین ایران خودرو برای فیس لیفت و زیبا سازی رانا، به سراغ آسان ترین و کم هزینه ترین و اولین کار ممکن رفته و چراغ های جلو و عقب را مورد بازنگری قرار داده است. با تغییر گرافیک چراغ ها، حجم پردازی هم روی آنها صورت گرفته شده است.

در نمای جلو بجز چراغ ها، جلو پنجره نیز دست خوش تغییر قرار گرفته است.

در نمای بغل، آینه ها بزرگ تر و زیباتر شده و اکنون مجهز به چراغ راهنما هستند. زه ها و دستگیره ها هم رنگ بدنه شده، و در نهایت قالپاغ های جدیدی رینگ های فولادی را می پوشانند.

در نمای عقب بجز زیباسازی چراغ ها، تغیراتی را در داخل خودرو حس می کنیم. و آن سه گانه شدن پشت سریهای عقب است. هرچند ظاهرا دید عقب را مختل کرده اند.

درمورد تغییرات داخلی نیز حرف هایی به گوش می رسد که چندان تایید نشده اند. اما ظاهرا ایران خودرو علاوه بر تغییر غربیلک فرمان، جنس داشبورد را نیز تغییر داده است.

این فیس لیفت هرچه باشد قطعا رانا را زیباتر از قبل کرده است. این را هم فراموش نکنید که رانا، تنها خودروی ملی به حساب می آید که گارانتی سه ساله دارد.

 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس