نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 198
زمان انتشار: 26 فروردین 1397 12:17:00

شورلت کروز 2019

شورلت، با استایلی تازه تصمیم به تحولی نو در مدل های جدید این شرکت دارد.
نویسنده: فردین محمدسور
شورلت کروز 2019

مجله ماشین/ شورولت با استفاده از تم طراحی جدید  تغییراتی در مدل 2019 کروز اعمال کرده است. طراحی جدید، سیستم سرگرمی بهبود یافته برای مدل های پایه (Chevrolet Infotainment 3) و رنگ های جدید برای طراحی داخلی از جمله تغییراتی هستند که در همان نگاه اول قابل مشاهده هستند.

کروز، که در بعضی بازار ها با نام اُپل آسترا به فروش میرسد، در دو نوع هاچ بک و صندوق دار قابل عرضه خواهد بود. شورولت در این مدل تغییری در موتور ها اعمال نکرده است و هر دو گونه بنزینی و دیزلی بدون تغییر باقی مانده اند. گونه 1.4 لیتری توربو بنزینی 153 اسب بخار قدرت و 239 نیوتون متر گشتاور، و نمونه 1.6 لیتری توربو دیزل، 137 اسب بخار قدرت و 325 نیوتون متر گشتاور را تولید می کند.

گیربکس استفاده شده در نسخه بنزینی، یک نمونه 6 سرعته اتوماتیک خواهد بود. در حالی که نمونه دیزلی از یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک بهره می برد.

علاوه بر این تغییرات، طرح جدید رینگ ها، و همچنین چراغ های LED عقب در تیپ Premier در دسترس خواهد بود.

در نسخه های RS (نمونه قرمز رنگ)، آبگیر پنجره ها و آرم شورولت به رنگ سیاه درآمده و در رینگ ها نیز رگه هایی مشکی رنگ به کار رفته است.

در زمینه ایمنی نیز این مدل، از 10 کیسه هوا بصورت استاندارد بهره می برد که شامل ایربگ های زانو برای راننده و سرنشین جلو هم میشود. سنسور پارک عقب، ترمز اضطراری هنگام تشخیص عابر پیاده، هشدار خروج ازخط و پکیج کمک راننده در تیپ Premier از جمله امکانات دیگر ایمنی به حساب می آیند.

شورولت هنوز قیمت مدل جدید کروز را اعلام نکرده است. بنابراین تا زمان فروش این خودرو که از اواخر امسال شروع خواهد شد، باید منتظر بمانیم. 

 

 

تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس