نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20388
زمان انتشار: 27 مرداد 1397 13:41:00

بازگشت Brabham پس از 22 سال!

شرکت بریتانیایی Brabham، ابرخودرویی با نام BT62 را رونمایی کرده است که با الگوبرداری از ماشین های فرمولاوان، تنها مختص رانندگی در پیست طراحی شده است.
بازگشت Brabham پس از 22 سال!

 مجله ماشین – فردین محمدسور/ شرکت Brabham پس از 22 سال غیبت و در سال 2014 با هدف ورود به سری رقابت های قهرمانی استقامت و مسابقات ۲۴ ساعته لمان توسط "دیوید برابام"، پسر موسس این شرکت احیاء شد.

این خودرو که از یک موتور 5.4 لیتری V8 بهره می برد، با قدرت خروجی 700 اسب ‌بخاری و بیشینه گشتاور 667 نیوتون متر، شاید در دنیای امروز چندان چشمگیر نباشد. اما وزن بسیار کم (972 کیلوگرم) این خودرو و طراحی ایرودینامیک آن، ترکیب بی نظیری را برای این خودرو رقم زده است که باعث می شود برابام در پیست مسابقه، فراتر از اعداد و ارقام عمل کند! 
Brabham که دارای نسبت وزن 41/59 در جلو و عقب است، از ویژگی هایی نظیر چرخ های آلیاژی 18 اینچی، لاستیک های مسابقه ای میشلن (Michelin)، ترمزهای برمبو (Brembo) شش پیستونه، کمربند ایمنی شش نقطه ای برای راننده و یک فرمان قابل حمل برخوردار است.
برابام تنها 70 دستگاه از این خودرو را با قیمت 1.8 میلیون دلار تولید خواهد کرد که همگی فرمان راست خواهند بود. همچنین ناگفته نماند که برابام درصدد تولید نسخه جاده ای BT62 نیز می باشد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس