نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 204
زمان انتشار: 30 فروردین 1397 11:55:00

تصاویر لو رفته از پژو 207 کراس با سقف پانورامیک!

ایران خودرو در حال آماده سازی نسخه کراس پژو 207 است. درواقع این سومین ردپای ایران خودرو بر این خودرو به حساب می آید. پس از فیس لیفت و نسخه صندوق دار، اکنون نوبت به کراس شدن این خودرو رسیده است.
نویسنده: فردین محمدسور
تصاویر لو رفته از پژو 207 کراس با سقف پانورامیک!

 مجله ماشین/ ظاهرا ایران خودرو در حال یک خانه تکانی اساسی، البته بر روی محصولات قدیمی خود است تا حداقل در مقابل چینی های ارزان قیمت کم نیاورد. این شرکت به خوبی از چینی ها یاد گرفت که در درجه اول حداقل باید جرات یک سری کارهای ابتدایی را داشته باشد.

در هر صورت اکنون ایران خودرو بیشتر از هر خودروساز دیگری از چینی ها الگو گرفته و سعی در عرضه پژو 207 کراس دارد. هرچند مدت زیادی از حضور این خودرو می گذرد و برای ارائه یک تیپ جدید خیلی دیر شده است. اما تجربه ثابت کرده است که حداقل در ایران این مورد صدق نمی کند!

تصاویری از پژو 207 کراس در شبکه های اجتماعی در حال منتشر شدن است. اما شاید جالب توجه ترین نکته در مورد این خودرو، وجود سقف پانورامیک در این خودرو می باشد. سقف پانورامیک یا سانروف بزرگ، هر چه اسمش باشد، قطعا بیشتر از کراس شدن این خودرو به مذاق ایرانیان خوش خواهد آمد.

همانگونه که می دانید، چندی پیش تصاویری از یک پژو 207 مجهز به سقف پانورامیک منتشر شده بود که اکنون در تیپ کراس این خودرو در حال تبدیل شدن به واقعیت است. وجود انحنای سقف و شیشه جلو در تصاویر جدید، گواه همین مسئله است.

دومین نکته درمورد این خودرو این است که طراحی نسخه کراس این خودرو توسط خود ایران خودرو صورت گرفته است. با توجه به اینکه نسخه کراس این خودرو در حال حاضر نیز در برخی بازارهای در حال توسعه موجود است. اما ایران خودرو ظاهرا سعی کرده است که کاملا شبیه به هم نباشند و دست به طراحی جدیدی زده است.

از این مسائل که بگذریم همانند هر خودروی کراسی، این خودرو نیز با افزایش ارتفاع روبه رو بوده است. با اضافه کردن پایه های باربند و فلاپ های اطراف نیز، کار کراس کردن این خودرو تمام می شود.

رینگ های جدید، سپر برآمده عقب به سبک GT و با دو خروجی اگزوز، از دیگر نکات جالب توجه این خودرو به حساب می آید که امیدواریم در نسخه تولیدی نیز شاهدشان باشیم.

همچنین ناگفته نماند که نوشته ALX در نمای جانبی این خودرو نشان از اتوماتیک بودن این خودرو است.

در انتها توجه شما را به تصاویر این خودروی آزمایشی جلب می کنیم.

تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس