نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20416
زمان انتشار: 14 شهریور 1397 12:58:00

مردم باز هم نتوانستند برای خرید خودرو ثبت نام کنند

علیرغم اینکه سایت ثبت‌ نام پیش خرید گروه خودرو سازی سایپا از ساعت 10 صبح باز شده اما متقاضیان هنوز موفق به ثبت نام نشده اند.
مردم باز هم نتوانستند برای خرید خودرو ثبت نام کنند

 مجله ماشین به نقل از فارس /  براساس اعلام قبلی گروه خودروسازی سایپا فروش اینترنتی برخی  خودرو‌های این خودروساز  از امروز چهارشنبه ساعت 10 صبح آغاز شده است اما بررسی‌ها حاکی از آن است که متقاضیان  موفق به ثبت نام نشده‌اند. 

تعداد زیادی از کاربران در تماس با خبرگزاری فارس اعلام کرده‌اند در  هر مرحله از ثبت‌نام پیغام برای مرحله بعدی ثبت‌ نام را دریافت کرده‌ اند و تا این لحظه علیرغم پر شدن مراحل اول، دوم و سوم نتوانسته‌اند درخواست خود را به ثبت برسانند. 
برخی نمایندگی‌های مجاز سایپا هم  اعلام کردند که علیرغم تلاش های‌ مکرر هنوز موفق به  ثبت نام نشده‌اند و این در حالی که در هر نمایندگی تعداد زیادی متقاضی ثبت‌نام اینترنتی در انتظار باز شدن سایت و ثبت‌نام هستند. 
این وضعیت در حالی است که سایت فروش اینترنتی سایپا هم پیشاپیش به مردم اعلام کرده است که در برنامه‌های فروش ویژه که با هجوم گسترده کاربران برای خرید تعداد محدودی خودرو روبروست، اصل موفقیت بر سرعت استوار است. به این معنی که کاربرانی موفق به خرید می‌گردند ‌که زودتر از دیگران وارد درگاه فروش شده، اطلاعات مورد نیاز را با سرعت بیشتری تکمیل کرده و سریع تر وارد درگاه های بانکی شوند. 
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس