نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20435
زمان انتشار: 31 شهریور 1397 13:31:00

دومین خودروساز اسپانیا با یک کراس‌اوور کوپه اعلام وجود کرد

اخیرا تصاویری از یک کراس‌ او ور کوپه با برند تازه تاسیس کوپرا، زیرمجموعه اسپرت سئات در سایت اسپانیایی Autofacil منتشر شده است. این تصاویر که صحت آن قابل تایید نیست، احتمال می رود که نخستین محصول مستقل کوپرا باشد تا درکنار آتکا، آرونا و ایبیزا سبد محصولات این برند تازه تاسیس را تشکیل دهند. کوپرا پیش از این به نسخه های اسپرت سئات اطلاق می شد. اما مدتی است که کار خود را به عنوان یک برند مستقل ادامه می دهد.
دومین خودروساز اسپانیا با یک کراس‌اوور کوپه اعلام وجود کرد

 مجله ماشین – فردین محمدسور/  باتوجه به تصاویر و پلاک اسپانیایی قرار گرفته بر روی خودرو، و همچنین اعلام قبلی این شرکت مبنی بر تولید نخستین محصول مستقل خود در کلاس کراس اوورهای کوپه، صحت این تصاویر دور از ذهن نیست. 

«این خودرو از ابتدا با فلسفه و زبان طراحی کوپرا ساخته خواهد شد. هرچند این بدان معنا نیست که کوپرا آتکا یک کوپرا نیست، اما برای تیم من و مهندسان، خودروی آینده این برند صد درصد با فلسفه کوپرا ساخته می‌شود. این خودرو یک کوپرای واقعی است و هویت خودش را دارد». این گفته Alejandro Mesonero-Romanos، مدیر ارشد طراحی سئات درباره این خودرو است که نشان می دهد این خودرو از DNA نسبتا جدیدتری پیروی خواهد کرد.
این خودرو نیز که هنوز نامش مشخص نیست،  شبیه هیچ‌ یک از محصولات کنونی سئات به نظر نمی‌رسد و از یک طراحی تهاجمی بهره می برد که با توجه به ماهیت اسپرت این برند، دور از ذهن نیست. 
قسمت جلویی بسیار تهاجمی طراحی شده است که جلوپنجره شش ضلعی، سپر تند و تیز با ورودی‌های هوای بزرگ به همراه خطوط برجسته روی کاپوت در ایجاد این طرح نقش مهمی را ایفا کرده اند.
در هر صورت به این زودی‌ها انتظار دیدن تصاویری از این خودرو را نداشتیم و در این زمینه گروه سئات سریعتر از انتظارات عمل کرده است.
به گفته کوپرا این خودرو تا سال 2020 عرضه نخواهد شد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس