نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20438
زمان انتشار: 31 شهریور 1397 13:38:00

هوندا S660 ؛ خواستنی تر از قبل!

هوندا، محصولی را در سبد محصولات خود دارد که اروپایی ها و آمریکایی ها از آن محروم هستند. این خودرو که از استایلی متمایز و در عین حال جذاب برخوردار است، تنها در دسترس خریداران ژاپنی قرار دارد.
هوندا S660 ؛ خواستنی تر از قبل!

 مجله ماشین – فردین محمد سور/ هوندا، محصولی را در سبد محصولات خود دارد که اروپایی ها و آمریکایی ها از آن محروم هستند. این خودرو که از استایلی متمایز و در عین حال جذاب برخوردار است، تنها در دسترس خریداران ژاپنی قرار دارد.  

هوندا S660 یک خودروی اسپرت 18000 دلاری است که در کلاس کوپه های جمع و جور قرار می گیرد و از سال 2015 عرضه آن در ژاپن شروع شده است. این شرکت همچنین در نظر دارد که با معرفی کیت جدید نئوکلاسیک برای این خودرو، به جذابیت و زیبایی S660 بیافزاید. 
این کیت که از یک خودروی مفهومی رونمایی شده در نمایشگاه 2016 توکیو الگوبرداری شده است، S660 را خواستنی تر از قبل کرده است. چراغ های گرد بزرگ و جلوپنجره عریض و سرتاسری مشکی رنگ، این خودرو را تا حدودی شبیه کانسپتSports EV  2017 و هاچ بک N-One هوندا کرده است.
این کیت بدنه که به نوعی المان های موجود در طراحی های قدیمی این شرکت را با خود به همراه دارد، از طراحی ساده و جامعی برخوردار است و شامل سپر، جلوپنجره، گلگیر، کاپوت و چراغ‌های جدید می باشد که عمدتا از فایبرگلاس ساخته شده اند. همچنین این قطعات به در خواست مشتری رنگ آمیزی خواهد شد. بنابراین کیت خریداری شده خام و بدون رنگ آمیزی می باشد. 
هوندا کیت نئوکلاسیک را با قیمت ۱۱،۵۰۰ دلار از اوایل پاییز در دسترس خریداران ژاپنی علاقه مند قرار خواهد داد. 

 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس