نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20441
زمان انتشار: 07 مهر 1397 10:42:00

چرخش بازار به نفع حودروهای چینی!

شرکت خودروسازی بی وای دی چین (BYD) با پرده برداری از جدیدترین و زیباترین سدان خود، نگاه مخالفان خودروهای چینی را به سمت خود جلب کرد. با توجه به کاهش فروش BYD در ماه های اخیر، این شرکت امیدوار است که محصول جدید کین پرو در آمار فروش این شرکت نقش موثری داشته باشد.
چرخش بازار به نفع حودروهای چینی!

 مجله ماشین- فردین محمدسور/ این خودرو که از طراحی بیرونی و داخلی خوبی بهره می برد، نقش موثری در آینده این شرکت خواهد داشت. همانند طراحی بیرونی، کابین این خودرو نیز تا حدودی اسپرت و مدرن طراحی شده است و ضمن حفظ سادگی از طراحی مناسبی بهره می برد. با ورود به داخل کابین، تجهیزاتی همچون نمایشگر بزرگ 12.5 اینچی لمسی با قابلیت تنظیم زاویه و چرخش و جلو آمپر دیجیتالی، به روز بون این محصول BYD را نشان می دهد.

به گفته مقامات بی وا دی، این خودرو در سه نسخه بنزینی، تمام الکتریکی و پلاگین هیبریدی (PHEV) عرضه خواهد شد که به ترتیب 100 هزار، 170 و 160 هزار یوآن قیمت گذاری شده اند. 
در نسخه بنزینی BYD کین پرو از یک پیشرانه 1.5 لیتری 109 اسب بخاری بهره می برد که در نمونه توربو قدرت آن به 154 اسب بخار می رسد. مدل الکتریکی نیز طبق اعلام کمپانی، از یک موتور الکتریکی 163 اسب بخاری بهره می برد که قادر است مسافت 500 کیلومتری را با یک بار شارژ طی کند. باتوجه به سابقه این شرکت در تولید خودروهای برقی، می توان به این ادعای BYD امیدوار بود.
همچنین نسخه هیبریدی این خودرو که بی وای دی آن را Dual Motor به معنی دو موتوره نامگذاری کرده است، با ترکیب موتور 1.5 لیتری توربو با یک موتور برقی، قادر است حداکثر قدرتی معادل 285 اسب بخار را به بی وای دی کین هدیه کند که رقم بسیار مناسبی به حساب می آید.
به گفته BYD این خودروی جدید قرار است در تاریخ 20 سپتامبر بصورت رسمی در بازار چین عرضه شود.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس