نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20544
زمان انتشار: 01 بهمن 1397 09:28:00
به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مردم

دادستانی کشور به موضوع خودرو ورود می کند

معاون دادستانی کل کشور در رابطه با قیمت‌گذاری و تخلفات حوزه خودرو، گفت: دادستانی کل کشور به این موضوع به علت احقاق حقوق عامه به‌طور خاص ورود می‌کند.
 دادستانی کشور به موضوع خودرو ورود می کند

 مجله ماشین به نقل از مهر : معاون دادستانی کل کشور در رابطه با قیمت‌گذاری و تخلفات حوزه خودرو، گفت: دادستانی کل کشور به این موضوع به علت احقاق حقوق عامه به‌طور خاص ورود می‌کند.

محمدجواد حشمتی در خصوص ورود دادستانی کل کشور به موضوع تضییع حقوق مردم در رابطه با مشکلات مربوط به ثبت‌سفارش، توزیع و قیمت‌گذاری خودرو گفت: برخی شرکت‌ها تعهدی ایجاد می‌کنند و از مردم پول می‌گیرند، اما به درستی به تعهد خود عمل نمی‌کنند، وقتی قرار نیست تحویل بدهند چرا تعهد می‌کنند. ابتدا ۲ هزار نفر ثبت‌نام می‌کنند و بعد ۹۰۰ خودرو تحویل می‌دهند.  وی با بیان اینکه این موارد مصداق تضییع حقوق مردم است، گفت: این مسائل نیاز به پیگیری دارد و باید به آنها ورود کنیم.  معاون دادستان کل کشور در پاسخ به این سوال که تخلفات محرز شده به کجا ارسال می‌شود و آیا موردی بوده که از سمت شما ارسال شده باشد، گفت: تمامی شکایت‌ها به دادگستری ارسال و در دادگاه‌ها پیگیری می‌شود. تشکیل پرونده در این رابطه شده است، شاکیان زیادی هم مطرح هستند. حشمتی با بیان اینکه موضوع گرانفروشی مشمول تخلفات است، اظهار کرد: در رابطه با خودرو باید کار کارشناسی دقیقی انجام شود، متاسفانه قرارداد با مردم منعقد می‌شود اما اجرا نمی‌شود و این تضییع حقوق مردم است. برخی کالا و خودرویی را متعهد می‌شوند و پول آن را از مردم می‌گیرند، اما در نهایت چیز دیگری تحویل می‌دهند که ما به این موضوع هم در راستای احیای حقوق عامه ورود می‌کنیم.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس