نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20545
زمان انتشار: 01 بهمن 1397 10:28:00
توانایی های بنتلی کانتیننتال GT مدل 2019بررسی شد + فیلم

عبور از مرز 328 کیلومتر بر ساعت!

کانتیننتال GT مدل 2019، جدیدترین و بهترین سری از کوپه لوکس و بزرگ بنتلی به شمار می رود که برای دستیابی به حداکثر سرعت خود مورد تست میدانی قرار گرفته است.
عبور از مرز 328 کیلومتر بر ساعت!

 مجله ماشین- فردین محمد سور / در زیر کاپوت این خودرو همان موتور آشنای 6 لیتری تویین توربویی قرار گرفته است که در تنها شاسی بلند این شرکت یعنی بنتلی بنتایگا نیز مورد استفاده قرار گرفته است. با این حال کانتینتال GT جدید از این موتور W12 حداکثر 626 اسب بخار نیرو (26 اسب بخار بیشتر از بنتایگا) تولید می کند که برای انتقال این نیرو گیربکس 8 سرعته دو کلاچه ای را به خدمت گرفته است که از پورشه پانامرا نشات گفته است.

کشتی به آب انداخته می شود 
در بخش اول تست، راننده خودرو را در حالت لانچ (Launch mode) قرار می دهد. پای چپ بر روی پدل ترمز. پای راست بر روی پدال گاز! با آزاد کردن پدال ترمز بنتلی کانتیننتال GT حرکت خود را آغاز می کند.
عظمت کانتیننتال در حرکت شتاب دار نیز نمود پیدا می کند و اگر به نوشته های آبی رنگ سمت راست تصاویر دقت کنید، به آمار و ارقام جالبی برخورد خواهید کرد. شتاب صفر تا 96.5 کیلومتر بر ساعت (mph 60) 4 ثانیه ای و طی کردن یک چهارم مایل در 11.81 ثانیه! تعویض دنده های سریع و آرام نیز یکی از نکات جالب توجه در این کوپه فول سایز به شمار می رود که واقعا باید مجموع این موارد را یک کار هنری قلمداد کنیم! 
در بخش دوم تست نیز بار دیگر با فعال بودن حالت لانچ، تست آغاز می شود. اما مدت زمان تست کوتاه بود و راننده بلافاصله تست سوم را از دنده دوم آغاز می کند. این بار راننده در جهت رسیدن به نهایت سرعت پدال گاز را تا انتها فشار می دهد. به گفته بنتلی، کانتیننتال GT از حداکثر سرعت 333 کیلومتر بر ساعت برخوردار است که در این بخش بنتلی توانست از دنده 6 به نهایت سرعت 328 کیلومتر بر ساعت دست یابد که تنها اندکی از ادعای بنتلی کمتر است. این نهایت سرعتی است که این خودرو می تواند به آن دست یابد. با این تفاسیر می توان بنتلی کانتیننتال GT مدل 2019 را با اقتدار یک سوپرکار تمام عیار دانست. 
 

 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس