نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20580
زمان انتشار: 01 اسفند 1397 12:27:00

رولز رویس در تلاش برای پاسخ گویی به تقاضای بالای کولینان است

گفته می شود رولز رویس پس از عرضه کراس اوور کولینان در تلاش برای افزایش ظرفیت تولید خود است و در سال 2018 نیز رکورد فروش داشته است.
رولز رویس در تلاش برای پاسخ گویی به تقاضای بالای کولینان است
به گزارش مجله ماشین به نقل از  خبرخودرو، گفته می شود این خودروساز تمام تولیدات اولین شاسی بلند خود را تا ماه جولای پیش فروش کرده و به همین دلیل، تنها کارخانه این خودروساز در گودوود ظرفیت تولید خود را افزایش داده است.
Martin Fritsches، مدیرعامل رولز رویس موتور کارز آمریکا اظهار داشت: "من تمایل دارم تامین بیش تری داشته باشیم اما نمی توانیم این کار را انجام دهیم چرا که اکنون با 100 درصد ظرفیت تولید خود مشغول هستیم و ظرفیت تولید را در هفته ها و ماه ها افزایش داده ایم اما هنوز نتوانسته ایم پاسخ گوی تقاضا باشیم."
رولز رویس در سال 2018 تعداد 4107 دستگاه خودرو را در سراسر دنیا فروخت و یک رکورد فروش سالانه جدید را برای خود به ثبت رساند.
Fritsches اعلام کرد بسیاری از مالکان کنونی، کولینان را به عنوان دومین خودروی خود می خرند و آن را گزینه جدیدی برای کلکسیون خود می دانند.
وی گفت: "بسیاری از مشتریانی که تاکنون داون یا فانتوم داشته اند، برای بار دوم یک رولز رویس می خرند که البته این بار ک شاسی بلند است."
کولینان به لطف قابلیت های مازاد به خاطر ارتفاع بیش تر از سطح زمین و ساختار چهار چرخ فعال خود در آمریکای شمالی نیز با استقبال خوبی مواجه شده است.
کولینان در استرالیا با قیمت 685 هزار دلار بدون آپشن ها به فروش می رسد.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس