نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20586
زمان انتشار: 04 اسفند 1397 12:14:00
عضو جدید خانواده بوگاتی معرفی شد

بوگاتی اسپیدستر 18 میلیون دلاری!

بوگاتی قصد دارد به زودی نسخه ای جدید را بر پایه بوگاتی شیرون در نمایشگاه ژنو معرفی کند. شرکتی که تا چندی پیش تنها یک محصول به نام ویرون را در سبد محصولات خود داشت و به اصطلاح یک شرکت تک محصولی به شمار می رفت، این روزها چندین مدل را در سبد محصولاتش دارد.
بوگاتی اسپیدستر 18 میلیون دلاری!

 مجله ماشین – فردین محمد سور/ بوگاتی شیرون، شیرون اسپرت و دیوو. اگرچه هر سه برپایه شیرون ساخته شده اند، اما به عنوان سه محصول متفاوت در دنیای خودروسازی به ایفای نقش می پردازند. چندی پیش این شرکت فرانسوی، یک نسخه مخصوص از بوگاتی شیرون را به مناسبت سالگرد 110 سالگی بوگاتی رونمایی کرد. با این حال گفته می شود این شرکت قصد دارد در اوایل ماه میلادی پیش رو، یک مدل دیگر را نیز به فهرست مدل های خود اضافه کند. 

بنابر شایعات گفته شده، بوگاتی در حال آماده سازی یک مدل خاص با تولید محدود به ۱ دستگاه با قیمتی معادل ۱۸.۲ میلیون دلار می باشد که قرار است در نمایشگاه ژنو امسال حضور پیدا کند. گفته می شود که این خودرو پیش از رونمایی رسمی توسط رئیس سابق گروه فولکس‌واگن، دکتر فردیناند پیک خریداری شده است. اما نکته جالب توجه دیگر درباره این خودروی هنوز معرفی نشده، مخفی ماندن اطلاعات و جزییات مربوط به این خودرو است. 
تصویر بالا، تصورات یک طراح صنعتی دنیای خودرو به نام رین پریسک از هایپرکار جدید بوگاتی می باشد. این رندر که یک دیوو اسپیدستر می باشد از یک طراحی گیرا و ایرودینامیک به همراه طرح خاص محفظه موتور بهره می برد که امیدواریم حدود دو هفته آینده به واقعیت بپیوندند! مطابق این رندر هیجان انگیز، شکل چراغ های جلو کاملا با دیووی اصلی متفاوت است. این تغییرات در رکاب هاب جانبی، ورودی های هوای جانبی و رینگ های جالب توجه آن نیز به چشم می خورد. 
این رندر در واقع یک طرح زیبا، شجاعانه و درعین حال شگفت انگیز از دیوو می باشد که تولید آن اصلا غیرممکن به نظر نمی رسد. 
در هر صورت برای دیدن چهره اصلی این خودروی مهیج، دو هفته دیگر باید منتظر بمانیم. 

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس