نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20589
زمان انتشار: 07 اسفند 1397 12:15:00

بی ام و X1 در تست ترمز شکست خورد!

بی ام و X1 به طور کامل در تست ترمز اضطراری خودکار عابرپیاده که توسط موسسه بیمه ایمنی جاده ها در ایالات متحده انجام شد، شکست خورد.
بی ام و X1 در تست ترمز شکست خورد!

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، عملکرد این خودرو به قدری ضعیف بود که این کراس اوور کوچک بی ام و تنها خودرویی بود که در میان 11 شاسی بلند کوچک هیچ امتیازی را به خود اختصاص نداد. دومین مدل با عملکرد ضعیف پس از این خودرو، میتسوبیشی اوتلندر بود در حالی که هوندا CR-V، سوبارو فورستر، تویوتا RAV4 و ولوو XC40 بهترین امتیازها را کسب کرده اند.


هولدن Equinox که با برند شورلت نیز عرضه می شود به همراه هیوندای کونا، کیا اسپرتیج، مزدا CX-5 و نیسان X تریل نیز امتیاز سطح دوم "پیشرفته" را کسب کردند.

سه آزمون برای این سیستم های ترمز خودکار انجام شد که شامل تست کودک که در آن یک آدمک از پشت یک خودروی پارک شده بیرون می دود، تست بزرگسال که در آن آدمکی قد بلندتر وارد جاده می شود و یک تست بزرگسال دیگر است که خودرو زمان بیش تری برای واکنش به آن داشت.

X1 در تمام این تست ها با سرعت بالا از روی آدمک رد شده و کم ترین و یا هیچ کاهش سرعتی نداشته است.

اوتلندر نسبتا عملکرد بهتری داشته و در ساده ترین تست بزرگسال سرعت خود را 80 درصد کاهش داده اما در دو آزمون دیگر ضعیف عمل کرده است. در حالی که RAV4 و فورستر در تمام تست ها موفق به پیش گیری از تصادف با آدمک شده اند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس