نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 206
زمان انتشار: 01 اردیبهشت 1397 11:15:00

لندکروزری خاص برای انگلیسی ها

تویوتا، لندکروزر Utility Commercialرا برای بازار انگلیس آماده کرده است که در آن ویژگی های آفرودی یک پرادو را با ویژگی های کاربردی یک ون، ادغام کرده است.
نویسنده: فردین محمدسور
لندکروزری خاص برای انگلیسی ها

 مجله ماشین / تویوتا این مدل خاص را در هر دو گونه 3 در و 5 در ارائه می کند. این خودروی دو سرنشینه، صندلی های عقب را قربانی محفظه بار کرده است و با جداسازی این فضا، فضای باری به اندازه یک ون در اختیار راننده قرار می دهد.

از نکات برجسته این خودرو نیز می توان به رینگ های فولادی 17 اینچی، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، چراغ های عقب LED، چراغ های هالوژنی اتوماتیک جلو، چراغ مه شکن جلو، کنترل کشش، سیستم تهویه مطبوع، نمایشگر 4.2 اینچ TFT راننده، بلوتوث، ورودی های AUX و USB و نمایشگر فشار باد تایرها اشاره کرد.
موتور استفاده شده در این خودرو یک نمونه آشنای 4 سیلندر توربو دیزل است که با حجم 2.8 لیتر، 177 اسب بخار قدرت (در دور 3400) و 420 نیوتن متر گشتاور (در دور 1400 تا 2600) تولید می کند. گیربکس مورد استفاده در این خودرو نیز یک نمونه 6 سرعته دستی می باشد که نیرو را به هر 4چرخ منتقل می کند.
قیمت تویوتا لندکروز  Utility Commercialدر نمونه 3 در (فاصله بین محوری کوتاه)، 50،389 دلار و برای نسخه 5 در (فاصله بین محوری بیشتر)، 52،150 دلار می باشد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس