نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20604
زمان انتشار: 12 اسفند 1397 14:34:00
مدیرکل تعزیرات فارس خبرداد:

جریمه ۲ میلیارد تومانی مالک لامبورگینی قاچاق

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به جریمه 2 میلیارد تومانی برای مالک خودروی لامبورگینی قاچاق، گفت: قاچاقچی کالا به پرداخت ۲۰ میلیارد ریال جریمه نقدی و ضبط خودروی مکشوفه به نفع دولت محکوم شد.
جریمه ۲ میلیارد تومانی مالک لامبورگینی قاچاق

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرگزاری فارس، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس  از جریمه 2 میلیارد تومانی  مالک خودروی لامبورگینی قاچاق، خبر داد و اظهار داشت: مامورین انتظامی شهرستان شیراز با مشاهده یک دستگاه خودروی لامبورگینی در سطح شهر پس از بررسی های اولیه حاکی از اشکالاتی در مدارک ارائه شده به مأمورین بود و بر همین اساس خودرو توقیف و پرونده ای به ظن قاچاق تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی افزود: با ارجاع پرونده به شعبه پنجم تعزیرات حکومتی فارس، شعبه مذکور اقدام به بازجویی از مالک خودرو و تحقیق و استعلام در خصوص مدارک ارائه شده کرد که نهایتاً مشخص شد که این خودرو به صورت گذر موقت وارد کشور شده ولی علیرغم گذشت مهلت تردد، اقدامی در خصوص تمدید آن انجام نشده است.
مبشری تصریح کرد: با محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده رأی به ضبط خودروی مکشوفه به نفع دولت و پرداخت جریمه نقدی به میزان 22 میلیارد ریال در حق دولت صادر کرد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس