نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20609
زمان انتشار: 15 اسفند 1397 14:25:00

جدیدترین نسخه رنج روور Sentinel رونمایی شد

لند روور از جدیدترین نسخه رنج روور Sentinel رونمایی کرد.
جدیدترین نسخه رنج روور Sentinel رونمایی شد

مجله ماشین به نقل از خبرخودرو /  این مدل، نسخه ای مجهز شده از این شاسی بلند محسوب می شود که قدرت بیش تر، جدیدترین تکنولوژی ها در امنیت سرنشینان، قابلت های آفرود و اصلاحاتی بی نظیر دارد.


این مدل از رنج روور Sentinel به صورت دست ساز توسط بخش فعالیت های ویژه این خودروساز در مرکز تولید آکسفورد رود در انگلستان تولید شده است. این خودرو مبتنی بر رنج روور Autobiography اصلی بوده و بالاترین سطح محافظ سرنشینان در یک شاسی بلند را دارد. این خودرو که طراحی شده تا قابلیت مقاومت در برابر گلوله های آتش زای جنگی را داشته باشد، می تواند حتی در انفجارهای مرگبار نارنجک های DM51 نیز سالم بماند.

یک هایلایت دیگر این خودرو، شیشه جلوی آن با ساختار مخصوص است که قابلیت باز شدن برای 150 میلی متر را دارد و تبادل یا تحویل مدارک را بدون در معرض خطر قرار دادن سرنشینان ممکن می سازد. هم چنین در صورت وقوع حمله، یک شیشه ایمنی مخصوص در این خودرو تعبیه شده تا به محافظت از سرنشینان کمک کند.

رنج روور Sentinel از موتور 380 اسب بخاری 5.0 لیتری سوپرشارژ V8 بنزینی بهره می برد که جایگزین نسخه V6 در مدل قبلی این خودرو می شود. به لطف این به روز رسانی، این شاسی بلند بزرگ دارای شتاب صفر تا صد در حدود 10 ثانیه است.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس