نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20630
زمان انتشار: 26 اسفند 1397 13:10:00

تویوتا برنامه ای برای عرضه نسخه TRD Pro راو4 ندارد!

گروه ۱-۵ در نمایشگاه شیکاگو به کار خود پایان داد!
تویوتا برنامه ای برای عرضه نسخه TRD Pro راو4 ندارد!
مجله ماشین - با رونمایی تویوتا از نسخه TRD Pro سکویا در نمایشگاه خودروی شیکاگو، سبد محصولات فوق آفرودی این شرکت افزایش یافت. پیش از این تویوتا نسخه TRD Pro خودروهای تاکوما، توندرا و فور رانر را معرفی کرده بود. با این حال این شرکت هیچ برنامه ای برای افزایش این آمار به 5 دستگاه خودرو ندارد. تویوتا ساختار شاسی و پلت فرم را مانعی برای این کار معرفی کرده است. به گفته این شرکت، تنها خودروهایی می توانند نشان TRD Pro را ازآن خود کنند که از شاسی مستقل بهره می برند و بدنه بر روی شاسی سوار شده است. بنابراین تویوتا راو4 با توجه به بهره گیری از شاسی یکپارچه نمی تواند در این دسته قرار بگیرد.

به گفته جک هالیس معاون رئیس تویوتا، " تویوتاهای TRD Pro تنها مختص خودروهای دارای شاسی مستقل (بدنه روی شاسی) می باشد. با توجه به ماهیت بسیار قدرتمند این خودروها، این شرکت قصد معرفی تویوتا راو4 در این دسته را ندارد."
با این حال این شرکت در این نمایشگاه از نسخه TRD Off-Road تویوتا راو4 پرده برداشت. نسخه ای که به عنوان بالاترین نسخه آفرودی تویوتا راو فور به شمار می رود و با رینگ‌های جدید 18 اینچی به همراه لاستیک‌های فالکن، بدنه‌ی دو رنگ و همچنین سیستم تعلیق سفارشی، تمام تلاش خود را در جهت سرسخت نشان دادن خود خواهد کرد. 
به گفته هالیس، " خریداران این خودروها، افردی هستند که مدت زمان زیادی را صرف رانندگی کردن در جاده ها می گذرانند که به نظر من آن‌ها رانندگی راحت و بی ‌دردسر را بیشتر ترجیح می دهند. اگرچه تویوتا راو فور TRD باز هم پا را فراتر گذاشته است و اختیارات بیشتری را به آنان هدیه می دهد."
سومین خودروساز بزرگ سال 2018، در این نمایشگاه خودروهای دیگری را نیز در معرض نمایش عموم قرار داد که شامل تویوتا سکویا TRD Pro، تاکوما فیس لیفت و نسخه سفارشی لندکروزر می باشد.
تویوتا عرضه نسخه TRD Off-Road راو4 را از چند ماه آینده با قیمت بیشتری نسبت به مدل ادونچر 23900 دلاری راو فور آغاز خواهد کرد. همچنین این شرکت اعلام اطلاعات تکمیلی را نیز تا قبل از آغاز فروش این خودرو به تعویق انداخته است. 


فردین محمدسور
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس