نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20632
زمان انتشار: 26 اسفند 1397 13:26:00

سوپرکار هیبریدی فراری در خیابان های آلمان دیده شد!

احتمال عرضه فراری هیبریدی در اواخر امسال وجود دارد.
سوپرکار هیبریدی فراری در خیابان های آلمان دیده شد!

مجله ماشین - همه ما به خوبی می دانیم که فراری در حال اضافه کردن مدل های هیبریدی به سبد محصولات خود می باشد. با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی فراری، این شرکت قصد دارد حدود 60 درصد از محصولات خود را تا پایان سال 2022 با قوای محرکه هیبریدی به بازار عرضه کند. دقیقا هفته پیش بود که مدیرعامل این شرکت، لوئی کامیلری در جمع سرمایه داران این شرکت، برنامه های صورت گرفته برای معرفی یک مدل  V8 هیبریدی را در اواخر سال جاری اعلام کرد.

با این تفاسیر، ویدئویی از یک فراری در پوشش استتار در فضای مجازی منتشر شده است که احتمال می رود از یک قوای هیبریدی بهره ببرد.
پرسه زدن با پوشش استتار در خیابان های اشتوتگارت آلمان، این اسب خرامان را به استفاده از قوای الکتریکی محکوم می کند. بنابر گفته شاهدان، فراری مورد نظر از یک موتور V6 به جای یک موتور V8 به عنوان قوای اصلی خود بهره می برد. بنابراین احتمال دارد این خودرو، یک نمونه جدید از دینو با موتور الکتریکی باشد. با توجه به تصاویر، پوشش بدنه بیشتر ما را به یاد یک خودرویی مشابه با 488 می اندازد. در هر صورت احتمال انجام هرکاری جهت مخفی کردن جزییات بیشتر این خودرو وجود دارد. 
ناگفته نماند که پیش از این نیز تصاویری از یک فراری دیگر اما با پوشش استتاری مشابه با این خودرو در نوابر سال گذشته و در آلمان شکار دوربین عکاسان شده بود.
در هر صورت اگر در این خودرو از یک نیروگاه V8 استفاده شده باشد، قطعا دو هفته دیگر آن را در نمایشگاه ژنو نمی بینیم. فراری پیش از این گفته بود که رونمایی از نمونه دارای موتور V8، در یک رویداد تخصصی انجام خواهد گرفت و تحویل آن نیز از اوایل سال 2020 شروع خواهد شد. تاکنون اطلاعات و جزییات زیادی از خودروی مورد بحث منتشر نشده است، اما طبق شایعات قدرت خروجی مجموعه قوای فنی این خودرو، از فراری 488 پیستا با 711 اسب بخار بیشتر خواهد بود.
بنا به گفته های فراری، این شرکت برای معرفی 15 مدل جدید برای عرضه تا سال 2022 برنامه ریزی کرده است که شامل مدل به شدت بحث برانگیز پورسانگ (Purosangue)، اولین شاسی بلند این شرکت می باشد که از قوای محرکه هیبریدی بهره می برد. 

فردین محمدسور
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس