نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20640
زمان انتشار: 06 فروردین 1398 12:55:00
کاهش سفرهای نوروزی ضروری است

آماده باش تمام دستگاه های مدیریت بحران استان کرمانشاه

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه شرایط در محورهای مواصلاتی به این استان در وضعیت بحرانی قرار گرفته است اظهار داشت: در حال حاضر در تمام سطح استان شاهد بارش های سیل آسا هستیم، معابر استان همگی لغزنده هستند لذا با توجه به شرایط ویژه ای که در سطح استان حاکم است تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه نیمه سنگین اما در جریان است.
آماده باش تمام دستگاه های مدیریت بحران استان کرمانشاه

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه شرایط در محورهای مواصلاتی به این استان در وضعیت بحرانی قرار گرفته است اظهار داشت: در حال حاضر در تمام سطح استان شاهد بارش های سیل آسا هستیم، معابر استان همگی لغزنده هستند لذا با توجه به شرایط ویژه ای که در سطح استان حاکم است تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه نیمه سنگین اما در جریان است.


سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو گفت: با توجه به این شرایط و هشدارهای پیاپی سازمان هواشناسی موج شدید بارشی وارد استان شده و بارندگی ها سیل آسا است لذا توصیه می شود پیش از سفر به کرمانشاه پیش بینی های لازم صورت پذیرد و با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی از سفرهای غیر ضروری جدا خودداری شود.

وی در ادامه افزود: به هم وطنان توصیه می شود از توقف در مسیل ها و مکان هایی که احتمال سیلاب وجود دارد و همچنین در دامنه کوه ها که امکان ریزش کوه وجود دارد جدا خودداری کنند. هشدارهای امروز کرمانشاه جدی است و یکی از استانهایی است که از سفر به آن هشدار داده شده لذا به هم وطنان توصیه می شود قبل از سفر از وضعیت جاده ها و شرایط جوی اطلاعات لازم را کسب کنند و به هشدارهای پلیس و سازمان هواشناسی توجه نمایند.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: در حال حاضر تمام دستگاه های اداری استان کرمانشاه و دستگاه های عضو مدیریت بحران استان به حالت آماده باش هستند، در مکان هایی که نیاز است جهت آمادگی برای خدمت رسانی مستقر شدند اما اکیدا توصیه می شود سفرهای جاده ای با توجه به بحران پیش آمده کاهش یابد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس