نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20654
زمان انتشار: 24 فروردین 1398 12:42:00

پروژه تیونینگ پورشه کاین کوپه کلید خورد

پورشه کاین کوپه تازه معرفی شده یکی از زیباترین شاسی بلند- کوپه ها در بازار است.
پروژه تیونینگ پورشه کاین کوپه کلید خورد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، ترکیب خط سقف شیب دار و قدرت 541 اسب بخاری در این خودرو، یک مدل عملکرد بالای مناسب با طراحی جذاب را ایجاد کرده است. البته مشخص است که بسیاری از خریداران این مدل در پی عناصر ظاهری مازاد و ارتقای ایرودینامیک آن چه به واسطه خود پورشه و یا شرکت های تیونینگ خواهند بود. در همین راستا، TopCar روسیه ای به تازگی تیزری از آن چه که برای این خودرو آماده شده، منتشر کرده است.


این مرکز تیونینگ روسیه ای برای بسته های ارتقایی ظاهری تهاجمی و در عین حال اصلاح شده خود برای شاسی بندهای ممتاز، خودروهای اسپرت و ابرخودروها شهرت دارد. با توجه به اولین تصاویر موجود از پروژه کاین کوپه به نظر می رسد متخصصان این شرکت با ارائه بسته ارتقایی بدنه عریض، دیفیوزر بزرگ روی سپر عقب و باله عقب ثابت، به عناصر اصلی در این خودرو پایبند بوده اند.

این تیونر در گذشته ارتقای قدرت را نیز برای برخی پروژه های خود فراهم می ساخته و باید دید که این شاسی بلند- کوپه جدید پورشه نیز افزایش قدرت خواهد داشت یا خیر. یک سیستم اگزوز جدید، ECU نوین و سیستم هواکش ارتقا یافته در این خودرو می توانند به راحتی قدرتی در حدود 600 اسب بخار را فراهم سازند.

اطلاعات بیش تر در مورد پروژه تیونینگ کاین کوپه طی هفته های آینده منتشر خواهد شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس