نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20662
زمان انتشار: 26 فروردین 1398 12:07:00

نیسان از سدان ورسا مدل 2020 رونمایی کرد

نیسان به تازگی از سدان ساب کامپکت ورسا 2020 رونمایی کرده است.
نیسان از سدان ورسا مدل 2020 رونمایی کرد

مجله ماشین به نقل از گروه بین الملل: نیسان به تازگی از سدان ساب کامپکت ورسا 2020 رونمایی کرده است.


به گزارش خبرخودرو، این خودروی کوچک اصلاح شده دارای تکنولوژی بیش تر، اصلاحات مازاد و طراحی نوین است.

ورسای جدید کوتاه تر، عریض تر و کشیده تر از قبل است و شکل کلی آن ممتازتر از چیزی است که خریداران این کلاس انتظار دارند. در قسمت جلوی این خودرو جلوپنجره V-motion تعبیه شده که از عناصر طراحی نمادین نیسان است. ورسای بازطراحی شده هم چنین از چراغ های جلوی بومرنگ شکل، سقف شیب دار و ستون C با طراحی منحصر به فرد بهره می برد که آن را در سطح دیگر مدل های جدید این خودروساز قرار می دهد.

هشت گزینه رنگ بدنه برای این خودرو ارائه می شوند. برخی رنگ های نمادین این خودرو شامل آبی متالیک الکتریک، Scarlet Ember Tintcoat و نارنجی متالیک است.

تجهیزاتی از Safety Shield 360 نیسان، مجموعه کمک های راننده پیشرفته این خودروساز نیز در این خودرو ارائه می شوند. ترمز اضطراری خودکار با شناسایی عابرپیاده، هشدار تغییر مسیر، نور بالای خودکار و ترمز عقب خودکار نیز به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شوند. تجهیزات ایمنی انتخابی در این خودرو شامل مانیتور نقاط کور، هشدار ترافیک پشت، مانیتور توجه راننده و حتی کروز کنترل است.

خریداران می توانند آپشن های صندلی های جلوی گرم شونده و کنترل دمای خودکار را نیز برای این خودرو انتخاب کنند. اپل کارپلی و اندروید اتو نیز از دیگر ویژگی های ارائه شده در این خودرو هستند.

زیر کاپوت ورسای جدید تنها یک موتور ارائه می شود که نسخه آشنای 1.6 لیتری چهار سیلندر با قدرت 122 اسب بخار و گشتاور 114 فوت پوند است. این موتور به گیربکس اتوماتیک یا دستی پنج سرعته متصل می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس