نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20672
زمان انتشار: 31 فروردین 1398 12:35:00
معرفی مدل LM300h

ورود لکسس به کلاس مینی ون

مانند تمامی خودروهای لوکس، شاهکار اصلی در داخل اتاق این لکسس اعمال شده و شیوه صندلی های رو در رو را برای نشستن سرنشینان به کار گرفته یعنی همان مدلی که در مرسدس می باخ اعمال شده است.
ورود لکسس به کلاس مینی ون


مجله ماشین / کمپانی لکسس به تازگی در نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 مینی ون خود را به نام LM300 معرفی کرد. این نمونه از جلوپنجره دوکی شکل بزرگی سود برده بطوری که سری 7 با جلوپنجره کلیوی شکل خود در مقابلش کوچک به نظر می رسد. استفاده بیش از حد از کروم در بدنه خودرو و به ویژه برای قسمت جلو بر این مورد تاکید دارد که این مینی ون برای استفاده روزمره و در تمامی مکان ها و جاده ها ساخته نشده و مدلی معمولی نیست. مانند تمامی خودروهای لوکس شاهکار اصلی در داخل اتاق لکسس اعمال شده و شیوه صندلی های رو در رو را برای نشستن سرنشینان به کار گرفته یعنی همان مدلی که در مرسدس میباخ اعمال شده البته سفارش مدل 7 نفره نیز امکان پذیر خواهد بود. صفحه نمایش بزرگ به همراه پارتیشن جدا کننده بخش راننده از سرنشینان و حتی محفظه نگهدارنده چتر به سبک مدل های رولزرویس و ساعت در بالای صفحه نمایش در این مینی ون لوکس تعبیه شده است. 

 
تصاویر
نظرات بینندگان
|
ناشناس
|
20 اردیبهشت 1398 18:16:39
0
0
از کجا میتونم یکی از این مینی ون ها رو سفارش بدم؟ آیا با وجود تحریم ها میشه یکی از اینها رو ایران آورد. خیلی دوست دارم سوارش بشم.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس