نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20676
زمان انتشار: 04 اردیبهشت 1398 12:33:00

آیا جنسیس Essentia کانسپت به خط تولید می رسد؟

کانسپت های زیادی معرفی می شوند و در حالی که برخی از آن ها جذاب تر از بقیه هستند، اکثر آن ها هرگز به تولید نمی رسند.
آیا جنسیس Essentia کانسپت به خط تولید می رسد؟

 

به گزارش مجله ماشین  به نقل از  خبرخودرو، اما این امر در مورد Essentia برقی کوپه که سال گذشته در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی شد صدق نمی کند. مدیر جنسیس در نمایشگاه نیویورک امسال خبر مهمی را در مورد تولید این کانسپت جذاب اعلام کرده است.

Manfred Fitzgerald طی مصاحبه ای اعلام کرد لازم نیست زمان زیادی صبر کرد تا جزئیات اولین خودروی تمام برقی این خودروساز منتشر شود که قرار است در سال 2021 به فروش برسد. وی از ارائه اطلاعات در مورد ویژگی های این خودرو سر باز زد اما اظهار داشت این مدل، نسخه تولیدی Mint کانسپت نخواهد بود که اکنون در نیویورک به نمایش درآمده است.

در حالی که شاسی بلند GV80 أواخر سال جاری در کره جنوبی عرضه می شود و Fitzgerald اعلام کرده مدل بعدی پس از این محصول از پلتفرمی تمام برقی بهره خواهد برد، احتمالا خودرویی که وی به آن اشاره دارد، Essentia است. هم چنین از وی در مورد این کانسپت سوال شد و پاسخ وی کاملا بازگو کننده موضوع بود. وی گفت: "ما در مورد هر چیزی که انجام می دهیم جدی هستیم. أساس در دنیای خودرو، مدل های کانسپت طول عمر بسیار کوتاهی دارند. این خودروها سر و صدای زیادی به پا می کنند و چندی بعد خبری از آن ها نمی شود. اما با این مدل ها چنین رفتاری نداریم. ما هنوز روی مدلی که سال گذشته به شما نشان دادیم کار می کنیم و خوشبختانه در زمان مناسب اقدام مناسب را انجام خواهیم داد."

اطلاعات دیگری در مورد این کوپه در دست نیست اما لازم به ذکر است که مدل کانسپت Essentia دارای موتورهای برقی بود که شتاب صفر تا صد در حدود 3 ثانیه را فراهم می سازند. چنان چه قبلا گفته شده بود، مدیر طراحی جنسیس، Peter Schreyer اعلام کرده بود که در های بال پروانه ای از عناصر تولیدی این خودروساز نخواهند بود.

اگر این خودرو به تولید برسد، نمی توان انتظار داشت قیمت کمی داشته باشد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس