نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20680
زمان انتشار: 07 اردیبهشت 1398 12:26:00

«معاینه فنی ویژه» مختص به خودروهای برقی و هیبریدی خواهد بود

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران ضمن اعلام آخرین آمار مراجعات و دریافت معاینه فنی، بیان می کند که بر طبق آخرین اطلاعات، معاینه فنی ویژه مختص به خودروهای هیبریدی و برقی است و طبق ابلاغیه سازمان حفاظت محیط زیست به خودروهای بنزینی تعلق ندارد.
«معاینه فنی ویژه» مختص به خودروهای برقی و هیبریدی خواهد بود

مجله ماشین / سید نواب حسینی منش در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو درخصوص میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی در ایام نوروز اظهار داشت: در ایام نوروز به صورت میانگین روزانه 7 هزار مراجعه به مراکز معاینه فنی وجود داشت و در روزهای گذشته و پس از تعطیلات، میزان مراجعه با افزایش مواجه بوده و به روزانه 8 هزار تا 8500 مراجعه در روز رسیده است.


مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درخصوص معاینه فنی خودروهای آسیب دیده در سیل گفت: خودروهایی که در سیل آسیب دیده اند باید پس از اصلاح برای تجدید معاینه فنی اقدام کنند.

حسینی منش در خصوص «معاینه فنی ویژه» گفت: حدود مجاز معاینه فنی ویژه در حال بررسی است اما بر طبق آخرین اطلاعات، معاینه فنی ویژه مختص به خودروهای هیبریدی و برقی خواهد بود و طبق ابلاغیه سازمان حفاظت محیط زیست به خودروهای بنزینی تعلق ندارد.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درخصوص آمار دریافت معاینه فنی و خودروهای سال 93 که از فروردین 98 مشمول اخذ معاینه فنی می شوند، اظهار داشت: از مجموع 2 میلیون و 500 هزار دستگاه خودرو مشمول قبل از سال 92، حدودا 1 میلیون و 800 هزار مراجعه در تهران و حدود 500 هزار مراجعه نیز در خارج از تهران انجام و معاینه فنی آنها دریافت شده اما برای خودروهای سال 93 فعلا آمار دقیقی در دست نیست.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس