نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20693
زمان انتشار: 14 اردیبهشت 1398 11:15:00

کیا نسخه مخصوصی از استینگر می سازد

استینگر جذاب کیا ترکیبی از یک سدان و واگن استیشن را برای مشتریان فراهم می سازد که با طراحی ورزشکاری، دینامیک تهاجمی و کابینی مجلل کامل می شود.
کیا نسخه مخصوصی از استینگر می سازد
 
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این خودروساز به زودی مدلی ارتقا یافته را نیز برای مشتریان این خودرو ارائه خواهد کرد.

استینگر GTS که به تریم فیبر کربنی واقعی روی جلوپنجره، قاب آینه های کناری و دریچه های کناری مجهز می شود یک نسخه مخصوص است و تولید آن به 800 دستگاه محدود خواهد بود. این مدل در رنگ بدنه مخصوص نارنجی روشن و با نشانه های مخصوص ارائه خواهد شد.

نیروی این لیفتبک از موتور 3.3 لیتری تواین توربوشارژ V6 تامین می شود. این موتور با قدرت 365 اسب بخار و گشتاور 376 نیوتون متر به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل است.

استینگر GTS باساختارهای چهار چرخ فعال یا دیفرانسیل عقب عرضه خواهد شد.

کابین مجلل کنونی استینگر نیز در این مدل ارتقا خواهد یافت و به تریم آلکانترا روی فرمان و کنسول وسط مجهز می شود. خط سقف این خودرو با تریمی به نام Chamude تزئین شده که ماده ای شبیه به جیر است. یک سانروف به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شود و سیستم صوتی Harmon/Kardon 720 وات و شارژ بی سیم برای تلفن های همراه نیز از دیگر ویژگی های آن خواهد بود.

تولید کیا استینگر GTS در فصل بهار امسال آغاز می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس