نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20706
زمان انتشار: 21 اردیبهشت 1398 11:17:00
نهایت تغییر و به روز رسانی

ب ام و M3 مدل 2020 در راه است

نسل بعدی ب ام و M3 با یک دنیا تغییر و به روزرسانی در اواخر شهریور98 و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی خواهد شد.
ب ام و M3 مدل 2020 در راه است

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو/ گفته می شود ب ام و تایید کرده است که این سدان سوپر اسپرت جدید اواخر سال جاری در آلمان رونمایی خواهد شد و با موتور قدرتمندتر تواین توربو شش خطی و ساختار چهار چرخ فعال کامل می شود.


بر اساس این گزارش، این مدل جدید همچون مدل کنونی خود همچنان با دو تنظیم قدرت ارائه می شود و M3 استاندارد دارای قدرت 480 اسب بخار خواهد بود در حالی که نسخه ممتاز Competition آن قدرت 510 اسب بخار خواهد داشت. قیمت این خودرو در انگلستان در حدود 65 هزار پوند پیش بینی می شود.

در حال حاضر، قدرتمندترین نسخه این خودرو CS است که از موتور 3.0 لیتری شش خطی تواین توربو با قدرت 338 کیلووات و گشتاور 600 نیوتون متر بهره می برد که 7 کیلووات و 50 نیوتون متر بیش تر از نسخه Competition است.

با توجه به این که M3 CS شتاب صفر تا صد 3.9 ثانیه با ساختار دیفرانسیل عقب دارد، گفته می شود افزودن ساختار چهار چرخ قعال به آن می تواند به ستا 3 ثانیه ای کمک کند.

تغییرات دیگر این مدل در مقایسه با دیگر مدل های سری 3 شامل بسته ارتقایی بدنه مخصوص M، رینگ های آلیاژی و ترمزهای بزرگ تر، اگزوز چهارقلو، اسپویلر لبه بهتر روی در صندوق عقب و تجهیزات M در کابین خواهد بود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس