نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20707
زمان انتشار: 21 اردیبهشت 1398 11:18:00
همه خودروسازان ماشین برقی تولید می کنند

رنج روور اووک هیبریدی شارژی هم در سال 2020 عرضه می شود

لند روور تایید کرده است که بر تکنولوژی هیبریدی شارژی تمرکز خواهد کرد و به منظور جبران کمبود خودروی برقی خود، نسخه ای هیبریدی شارژی ازشاسی بلند پایه خود را زمانی در سال آینده معرفی خواهد کرد.
رنج روور اووک هیبریدی شارژی هم در سال 2020 عرضه می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو/  مدیر جگوار لند روور در انگلستان، Rawdon Glover طی مصاحبه ای اظهار داشت برای شاسی بلندی با سایز کوچک تا متوسط بازار وجود خواهد داشت اگرچه چنین مدلی در نسل کنونی عرضه نخواهد شد.

گفته می شود پلتفرم بسیار اصلاح شده که در نسل دوم اووک به کار می رود نمی تواند نیرومحرکه های تمام برقی را پشتیبانی کند و در نتیجه، این خودروساز باید برای عرضه تکنولوژی خودری برقی در نسل بعدی این مدل صبر کند.
رنج روور به منظور جبران کمبود خودروی برقی خود، نسخه ای هیبریدی شارژی ازشاسی بلند پایه خود را زمانی در سال آینده معرفی خواهد کرد.

بر أساس این خبر، سیستم PHEV در این شاسی بلند شامل ترکیبی از موتور 1.5 لیتری سه سیلندر بنزینی 197 اسب بخاری و یک موتور برقی 107 اسب بخاری خواهد بود.

رنج روور اووک هیبریدی شارژی در 2020 عرضه می شود

Glover اووک PHEV جدید را به عنوان یک متحول کننده برای لند روور معرفی کرده و پیش بینی کرده که این مدل برقی شده می تواند بیش از یک سوم فروش اووک را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر اووک، پیش بینی می شود رنج روور پرچم دار نیز طی پنج سال آینده نسخه ای تمام برقی داشته باشد اگرچه هنوز چیزی در این مورد تایید نشده است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس