نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20737
زمان انتشار: 04 خرداد 1398 10:46:00

معرفی نسخه مخصوص مامور 007 از آستون مارتین DBS Superleggera

آستون مارتین به ارائه نسخه های مخصوص جیمز باند علاقه دارد که با توجه به تمایل این شخصیت داستانی به گرند توررهای این برند، چیز عجیبی به نظر نمی رسد.
معرفی نسخه مخصوص مامور 007 از آستون مارتین DBS Superleggera

مجله ماشین به نقل از خبر خودرو: آستون مارتین به ارائه نسخه های مخصوص جیمز باند علاقه دارد که با توجه به تمایل این شخصیت داستانی به گرند توررهای این برند، چیز عجیبی به نظر نمی رسد.


به گزارش خبرخودرو، به تازگی این خودروساز نسخه مخصوص OHMSS DBS Superleggera را به مناسبت پنجاهمین سالگرد ششمین فیلم جیمز باند معرفی کرده است.

این نسخه مخصوص OHMSS که کوتاه شده عبارت On Her Majesty's Secret Service است، از ویژگی های مخصوصی بهره می برد که الهام گرفته از آستون مارتین DBS مدل 1969 است که مامور 007 در این فیلم استفاده کرده است.

ویژگی های منحصر به فرد در این خودرو شامل قطعات فیبر کربنی برای اسپلیتر جلو و رینگ های آلیاژی الماسی مخصوص، جلوپنجره فلزی سفارشی با شش بخش افقی، رنگ بدنه سبز زیتونی، صندوق عقب و سقف هم رنگ بدنه و هواکش های کناری شبیه به مدل قدیمی است.

در کابین این خودرو چرم تمام مشکی و تزئینات خاکستری آلکانترا تعبیه شده که باز هم یادبودی برای خودروی اصلی در فیلم است و تزئینات قرمز در آن دیده می شوند.

نیروی این خودرو از موتور 5.2 لیتری تواین توربو V12 با قدرت 533 کیلووات و گشتاور 900 نیوتون متر تامین می شود.

آستون مارتین ادعا می کند DBS Superleggera دیفرانسیل عقب دارای شتاب صفر تا صد 3.4 ثانیه و بیشینه سرعت 340 کیلومتر بر ساعت است.

تنها 50 دستگاه از DBS Superleggera OHMSS ادیشن عرضه خواهد شد که هر یک 300007 پوند قیمت دارند.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس