نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20756
زمان انتشار: 11 خرداد 1398 12:07:00

افزایش قیمت 70 درصدی روغن موتور هم پاسخگوی افزایش هزینه های تولیدکنندگان نیست!

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرو اعلام می کند که بنا بر ادعای تولیدکنندگان روغن مبنی بر افزایش قیمت بیش از صد درصدی لوب کات و مواد افزودنی، از ابتدای خرداد قیمت انواع روغن موتور 60 تا 70 درصد افزایش یافته است.
افزایش قیمت 70 درصدی روغن موتور هم پاسخگوی افزایش هزینه های تولیدکنندگان نیست!

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرو اعلام می کند که بنا بر ادعای تولیدکنندگان روغن مبنی بر افزایش قیمت بیش از صد درصدی لوب کات و مواد افزودنی، از ابتدای خرداد قیمت انواع روغن موتور 60 تا 70 درصد افزایش یافته است.


داوود سعادتی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو درخصوص وضعیت بازار روغن موتور اظهار داشت: از ابتدای خرداد، قیمت روغن موتور در بازار افزایش یافته و علت این است که تولیدکنندگان ادعا می کنند لوب کات و مواد افزودنی با افزایش قمیت همراه بوده و بیش از صد درصد افزایش قیمت داشته است. به همین دلیل ما قیمت روغن بنزینی را 70 درصد و قیمت روغن خودروهای دیزلی را حدود 60 درصد افزایش داده ایم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرودر خصوص نظارت اتحادیه بر بازار روغن موتور گفت: در جلسه ای که داشتیم مقرر شد لیست قیمت توزیع را به ما ارائه کنند تا بتوانیم نظارت لازم را داشته باشیم.

افزایش قیمت 60 تا 70 درصدی روغن موتور از ابتدای خرداد

سعادتی نژاد درخصوص کمبود روغن موتور در بازار گفت: متاسفانه کارخانجات تولیدی روغن؛ محصولات را به خوبی توزیع نمی کردند اما اخیرا با افزایش قیمت، مقرر شده اقدام به توزیع به صورت مویرگی نمایند تا کمبودی در بازار به وجود نیاید.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودروافزود: از تولیدکنندگان روغن شنیده می شود که افزایش قیمت محصولات، پاسخگوی افزایش هزینه های صد درصدی آنان نیست.

سعادتی نژاد در خصوص وضعیت قیمت لاستیک گفت: در حال حاضر در بازار، کمبود لاستیک وجود ندارد اما لاستیک نیز با افزایش قیمت همراه بوده، زیرا کارخانجات تولیدی لاستیک در سال جدید محصولات را به خوبی در بازار توزیع نکردند و این مساله منجر به افزایش قمیت لاستیک شد و چنانچه کارخانجات، تولیدات خود را در بازار توزیع کنند از افزایش قیمت کاسته می شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس