نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 208
زمان انتشار: 02 اردیبهشت 1397 11:37:00

نیسان ترا 2018 در چین عرضه می شود

عرضه نیسان ترا 2018 در چین آغاز شده است. این خودرو نیروی خود را از یک موتور 4 سیلندر بنزینی (QR25) می گیرد که حداکثر 184 اسب بخار قدرت و 251 نیوتون متر گشتاور تولید می کند.
نویسنده: فردین محمدسور
نیسان ترا 2018 در چین عرضه می شود

 مجله ماشین/  اگرچه اطلاعات دقیقی از گیربکس مورد استفاده ذکر نشده است. اما با توجه به تصاویرمنتشر شده از نمای داخلی این خودرو و شیفتر دنده، احتمالا از گیربکس اتوماتیک 7 سرعته مشابه با نیسان ناوارا استفاده شده باشد. همچنین ظاهرا در هر دو نمونه تک دیفرانسیل و تمام چرخ متحرک قابل دسترسی خواهد بود.

با وجود اینکه این خودرو در رده شاسی بلند های کاربردی قرار می گیرد، اما تنها دارای 5 صندلی است و فاقد نسخه 7 صندلی می باشد. در حالی که رقیبان این خودرو همچون فورد اورست و تویوتا فورچنر در نسخه های 7 سرنشین نیز به فروش می رسند. هرچند شرکت نیسان ادعا می کند که این خودرو بیشترین فضای بار را در بین رقیبان خود دارد.
همچنین نیسان از تکنولوژی های مختلفی برای کاهش صدا و عایق کاری این خودرو استفاده کرده است تا کمترین صدا از موتور و جاده و باد در کابین به گوش برسد.

نیسان ترا از لحاظ ایمنی، مجهز به 7 کیسه هوا بصورت استاندارد است. اما با توجه به عدم وجود استادارد های سختگیرانه در چین، در این خودرو خبری از سیستم های کمک راننده نیست.
در حال حاضر این خودرو از طریق نمایندگی های "دانگ فنگ نیسان" و "ژنگ ژو نیسان" در چین قابل خریداری است و در ادامه عرضه آن در دیگر بازارهای آسیایی نیز شروع خواهد شد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس