نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20838
زمان انتشار: 19 تیر 1398 11:44:00

محدودیت های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات پایان هفته

مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی جاده های شمال را از روز چهارشنبه ( ۱۹ تیر) تا شنبه ( ۲۲ تیر ) اعلام کرد.
محدودیت های ترافیکی جاده های شمال در تعطیلات پایان هفته

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی جاده های شمال را از روز چهارشنبه ( ۱۹ تیر) تا شنبه ( ۲۲ تیر ) اعلام کرد.


بر اساس اعلام مرکز مدیریت راهها تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۲ تیر از جاده های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه ۲۲ تیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

در جاده هراز نیز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد همه انواع کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز های پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.

در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب یا جنوب به شمال جاده های هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه مورخ در جاده آستارا-اردبیل ممنوع است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس