نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20864
زمان انتشار: 27 تیر 1398 10:23:00
سازندگان خودروهای ضدگلوله را بشناسید

خودروی ضدگلوله کانادایی کانکوئست

گسترش حملات و تهدیدهای تروریستی و جرائم سازمان‎ یافته و افزایش تعداد افراد خاص در بخش‎های مختلف جهان از سمت دیگر باعث شده‎ تا بازار اتومبیل‎های ضد‎گلوله و فوق امن با سرعتی بالا در حال رشد باشد.
خودروی ضدگلوله کانادایی کانکوئست

 مجله ماشین / مجموعه کانادایی کانکوئست نامی مهم در صنعت ساخت خودروهای لوکس ضدگلوله به شمار می‏آید و آخرین محصول این گروه با نام Knight XV از هر نظر یک دژ دفاعی بی‏نقص است. شاسی و سامانه حرکتی آن مشابه کامیونت فورد F-550 است و حدود 3.5تن زره به آن اضافه شد. ترکیب زره‏های فولادی با ورقه‏ها کامپوزیت و کولار از پس تحمل آتش کلاشینکف از فاصله 5 متری برخواهد آمد. 

لولای درها برای تحمل وزن سنگین شیشه‏های ضدگلوله و صفحات زره به صورت یک‏تکه از فولاد ریخته‏گری‎ گشته که در کنار سامانه‏های جانبی مانند آتش‏خاموش‏کن خودکار داخلی و بخش موتور و امکان سفارش لاستیک‏های پنچررو در نهایت Knight XV را تبدیل به یکی از امن‏ترین ماشین‏های موجود می‏کنند. 
در داخل اتاق لوکس تزئینات چرمی به کار رفته و کف‏پایی‏هایی از جنس پوست بره هستند. با طول 6 متر و عرضی بیش از 4/2 متر، Knight XV اتومبیلی بزرگ به شمار می‏آید، برای حرکت نیروگاهی 8/6 لیتری با چیدمان V10 ساخت فورد انتخاب شد که 326 اسب‏بخار قدرت دارد و در زمان خطر می‏تواند در کمتر از 7 ثانیه سرعت را از حالت سکون به 100 کیلومتر بر ساعت برساند. قیمت پایه این مدل حدود 670 هزار دلار است.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس