نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20908
زمان انتشار: 14 مرداد 1398 12:37:00

تولید شورلت مالیبو متوقف می شود

گفته می شود شورلت با تغییر تمرکز خود به کراس اوورها و خودروهای برقی درصدد حذف مدل های سواری همچون سدان مالیبو برآمده است.
تولید شورلت مالیبو متوقف می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو: گفته می شود شورلت با تغییر تمرکز خود به کراس اوورها و خودروهای برقی درصدد حذف مدل های سواری همچون سدان مالیبو برآمده است.


به گزارش خبرخودرو، منابعی ناشناس اعلام کرده اند که مالیبو احتمالا حدود سال 2022 فیس لیفتی دیگر خواهد داشت و حدود سال 2024 حذف می شود.

تصور می شود مالیبو به طور غیرمستقیم با خودرویی تمام برقی جایگزین خواهد شد اگرچه سایز، سبک بدنه و نام آن هنوز مشخص نیست.

جنرال موتورز روی تعدادی از مدل های برقی جدید کار می کند که طی پنج سال آینده عرضه خواهند شد و 23 محصول برقی شده جدید تا پایان سال 2023 به سبد محصولات آن اضافه خواهد شد.

علاوه بر مالیبو، تصور می شود اکثر محصولات سواری شورلت طی سال های آینده حذف خواهند شد که شامل ایمپالا، سونیک، اسپارک و حتی کروز نیز می شود.

به نظر می رسد خطوط تولید کراس اوور و پیکاپ این خودروساز آینده ای روشن تر دارند. نسخه ای به روز از بولت EV در سال 2020 عرضه خواهد شد و نسخه ای به سبک شاسی بلند از این کراس اوور برقی آمریکایی در سال 2021 رونمایی می شود که احتمالا بر بازار چین تمرکز دارد.

نسخه های به روز شده شاسی بلندهای تاهوئی، سابربن و یوکون نیز سال آینده رونمایی خواهند شد در حالی که سیلورادو در سال 2020 یا 2021 به روز رسانی می شود.

وانت های کلورادو و کانیون نیز تا سال 2023 به روز رسانی زیادی نخواهند داشت.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس