نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20912
زمان انتشار: 15 مرداد 1398 12:15:00
استراتژی کاهش قیمت بازار آزاد محصولات سایپا

شرایط فروش نقد واقساط جدید سایپا (16مرداد 98)

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای برای چندمین بار پیاپی در روزهای اخیر از شرایط فروش 5 محصول خود خبر داد که برای هر کدام از این محصولات تسهیلات 4 و 5 میلیون تومانی در نظر گرفته است. این شرایط فروش از ساعت 10 صبح روز 16 مرداد آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
شرایط فروش نقد واقساط جدید سایپا (16مرداد 98)

 مجله ماشین به نقل از چرخان / گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای برای چندمین بار پیاپی در روزهای اخیر از شرایط فروش 5 محصول خود خبر داد که برای هر کدام از این محصولات تسهیلات 4 و 5 میلیون تومانی در نظر گرفته است. این شرایط فروش از ساعت 10 صبح روز 16 مرداد آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


محصولات ارائه شده در این شرایط فروش:
اولین خودروی ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی است که قیمت تعیین شده برای آن 43 میلیون و 443 هزار تومان بوده و مشتری از تسهیلات 5 میلیون تومانی شرکت سایپا برخوردار می‌شود.
دومین خودروی ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوقدار با رینگ آلومینیومی است که قیمت تعیین شده برای آن 46 میلیون و 443 هزار تومان بوده و در این خودرو نیز تسهیلات 5 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
سومین خودروی عرضه شده سایپا 151 است که با قیمت 40 میلیون و 313 هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتری از تسهیلات 4 میلیون تومانی برای این خودرو برخوردار خواهد شد.
چهارمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ فولادی است که کل مبلغ خودرو 55 میلیون و 943 هزار تومان تعیین شده و مشتری از تسهیلات 5 میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند خواهد شد.
پنجمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ آلومینیومی است که کل مبلغ خودرو 58 میلیون و 943 هزار تومان تعیین شده و مشتری از تسهیلات 10 میلیون تومانی برای خرید این خودرو برخودار می‌شود. گفتنی است که قبل از این تفاوت این رینگ با رینگ فولادی 5 میلیون تومان بود که گویا اعتراضات مشتریان موثر بوده و این تفاوت قیمت کاهش پیدا کرده است.
همچنین گروه خودروسازی سایپا برای آن دسته از مشتریان متقاضی خرید نقدی دو محصول زیر، امکان خرید نقدی را فراهم کرده که برای چندمین بار طی شرایط فروش هفته‌های اخیرش به مشتریان عرضه می‌شود. گفتنی است که سایپا در حالی اقدام به فروش سراتو می‌کند که چند روز قبل در خبری اعلام کرد که تولید این خودرو به زودی متوقف خواهد شد.

محصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:
اولین خودرو، نیسان بنزینی است که با قیمت 67 میلیون و 335 هزار تومان به صورت نقدی قابل خرید است.
دومین خودرو، کیا سراتو 2000 است که با قیمت 295 میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید است.
سایپا خودروهای چینی تحویل خودروهای پیش فروش شده محصولات جدید سایپاشرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا
محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.
گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپاشنیده‌ها حاکی از آن است که به زودی شرایط پیش فروش جدیدی توسط گروه سایپا اعلام خواهد شد که امکان پیش خرید محصولات سایپا با شرایط و تخفیفات ویژه مهیا شده و تولیدات این شرکت برای نیمه دوم سال 98 و نیمه ابتدایی سال 99 پیش فروش می‌گردد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس