نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20940
زمان انتشار: 26 مرداد 1398 14:02:00

نیسان آپشن CVT را برای Kicks و مدل هایی از داتسون معرفی می کند

نیسان Kicks، داتسون گو و داتسون گو پلاس اکنون به صورت استاندارد دارای گیربکس دستی هستند.
نیسان آپشن CVT را برای Kicks و مدل هایی از داتسون معرفی می کند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، نیسان با هدف جذب مشتریانی که به دنبال سواری راحت تر هستند، به زودی عرضه آپشن CVT در این مدل ها را آغاز خواهد کرد. این خبر توسط Hardeep Singh Brar، مدیر فروش و بازاریابی نیسان در هند اعلام شده است.


داتسون گو و گوپلاس از موتور HR12DE 1.2 لیتری دمش طبیعی سه سیلندر بنزینی با قدرت 68 اسب بخار و گشتاور 104 نیوتون متر بهره می برند که با اتصال به گیربکس دستی پنج سرعته بهره وری سوخت 1 لیتر در هر 19.83 کیلومتر را در هر دو مدل هاچ بک و استیت دارد.

نیسان آپشن CVT را برای Kicks و مدل هایی از داتسون معرفی می کند

نیسان Kicks با موتور 1.5 لیتری H4K دمش طبیعی چهار سیلندر بنزینی و 1.5 لیتری K9K dCi توربوشارژ چهار سیلندر دیزلی عرضه می شود. موتور بنزینی این خودرو قدرت 106 اسب بخار و گشتاور 142 نیوتون متر تولید می کند و با اتصال به گیربکس دستی پنج سرعته، بهره وری سوخت آن 1 لیتر در هر 14.23 کیلومتر است. موتور دیزلی این خودرو نیز قدرت 110 اسب بخار و گشتاور 240 نیوتون متر دارد و با گیربکس دستی شش سرعته میزان بهره وری سوخت آن 1 لیتر در هر 19.39 تا 20.45 کیلومتر است.

نیسان علاوه بر معرفی گیربکس CVT برای این مدل ها تصمیم دارد نیسان لیف را نیز در بازار هند عرضه کند. انتظار می رفت عرضه نیسان لیف در بازار هند سال گذشته انجام شود اما به سال جاری تغییر یافت. در حال حاضر، تست این خودرو در دستور کار قرار دارد تا طیف حرکتی که می تواند در این کشور داشته باشد مشخص شود.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس