نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20943
زمان انتشار: 26 مرداد 1398 14:09:00
نسل نو کیا موهاوی

اولین تصاویر رسمی کیا موهاوی منتشر شد

پس از معرفی نمونه مفهومی به نمایش درآمد در نمایشگاه خودروی سئول در اواخر ماه مارس سال 2019 چند تصویر از مدل تولیدی در برخی از شبکه های اجتماعی به نمایش درآمد. از مشخصه های بارز طراحی بدنه آن به وجود چراغ های مربع شکل در جلو می توان اشاره کرد.
اولین تصاویر رسمی کیا موهاوی منتشر شد

 مجله ماشین / پس از معرفی نمونه مفهومی به نمایش درآمد در نمایشگاه خودروی سئول در اواخر ماه مارس سال 2019 چند تصویر از مدل تولیدی در برخی از شبکه های اجتماعی به نمایش درآمد. از مشخصه های بارز طراحی بدنه آن به وجود چراغ های مربع شکل در جلو می توان اشاره کرد. جلوپنجره بزرگ ساختار جعبه ای شکل و اتصال چراغ های عقب به یکدیگر از دیگر ویژگی های طراحی موهاوی به شمار می روند. تمامی موارد اشاره شده جهت ایجاد شاسی بلندی فول سایز بوده تا علاوه بر مدرن بودن به نوعی نسل گذشته این خودرو را نیز یادآوری کند. موهاوی در سال 2009 با نام کیا Borrego در ایالات متحده معرفی شده بود.

جالب اینجاست که در نسل نو آن از لوگو کیا خبری نیست و به جای آن لوگویی جدید که نام موهاوی در بالای آن نوشته شده بر روی جلوپنجره تعبیه شده است. کیاموتورز اطلاعاتی درخصوص مشخصات فنی این مدل ارائه نکرده اما از نوشته V6 در بخش پایینی در جلو مواردی را می توان حدس زد که شاید گزینه توربودیزل 3 لیتری با 256 اسب بخار قدرت و 560 نیوتن متر گشتاور نیروبخش موهاوی باشد. شکل و شمایل کلی خودرو نشان دهنده توانایی های آفرودی بالاتر نسبت به دیگر اعضای هم خانواده ای همچون سورنتو است. باتوجه به وجود شیشه های تیره حدس زدن درخصوص سبک تزئینات داخلی موهاوی کار آسانی نیست. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس