نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20948
زمان انتشار: 27 مرداد 1398 13:11:00

طراحی بدنه هوندا Breeze درز کرد

بازار چین با توجه به این که 25 درصد از خودروهای جدید دنیا در آن به فروش می رسند، یکی از بازارهای اصلی برای خودروسازان است.بازار چین با توجه به این که 25 درصد از خودروهای جدید دنیا در آن به فروش می رسند، یکی از بازارهای اصلی برای خودروسازان است.
طراحی بدنه هوندا Breeze درز کرد

به گزارش مجله ماشین  به نقل از گروه بین الملل: بازار چین با توجه به این که 25 درصد از خودروهای جدید دنیا در آن به فروش می رسند، یکی از بازارهای اصلی برای خودروسازان است.


به گزارش خبرخودرو، خودروسازان به منظور بهره وری هر چه بیش تر از این بازار معمولا خودرویی را با دو نام و طراحی متفاوت می فروشند تا فروش خود را بالا برده و سود بیش تری کسب کنند. به تازگی نیز، هوندا مدل همتایی برای CR-V به نام Breeze ساخته است.

هوندا تحت دو جوینت ونچر GAC- هوندا و دانگ فنگ- هوندا مجموعه ای از مدل های همتا را در چین فروخته است. در حالی که هوندا CR-V اصلی توسط دانگ فنگ هوندا عرضه می شود، هوندا Breeze توسط گوانگژو هوندا به فروش خواهد رفت.

هوندا Breeze دارای قسمت های جلو و عقب جذاب تر است اما کابین آن احتمالا شبیه به CR-V خواهد بود. در قسمت جلوی این خودرو جدیدترین سبک طراحی هوندا به کار رفته که الهام گرفته از نسل دهم هوندا آکورد نیز هست. با توجه به نوار کرومی بزرگی که روی جلوپنجره این خودرو قرار گرفته و به چراغ های جلوی jewel eye متصل شده، مشخص است که این مدل همتای CR-V مجلل تر خواهد بود. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب باریک تر شده اند و به نظر نمی رسد در مقایسه با مدل اصلی خیلی ارتقا یافته باشند.

هوندا Breeze دارای طول 4634 میلی متر، عرض 1855 میلی متر، ارتفاع 1689 میلی متر و فاصله بین دو محور 2661 میلی متر است. در حالی که ابعاد این خودرو بی تغییر مانده اند، طول آن 38 میلی متر بیش تر از CR-V است.

هوندا Breeze از موتور L15BT 1.5 لیتری VTEC توربوی توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی با قدرت 172 کیلووات بهره خواهد برد. این موتور می تواند به گیربکس CVT متصل شود. ساختار AWD نیز برای این خودرو موجود خواهد بود. بیشینه سرعت این خودرو نیز می تواند بین 190، 193 یا 208 کیلومتر بر ساعت باشد.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس