نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 210
زمان انتشار: 02 اردیبهشت 1397 11:50:00

رولزرویس ریثLuminary Collection تولید محدود فقط 55 نسخه!

رولزرویس اخیرا نسخه ای از مدل ریث ((Wraith خود را به نام Luminary Collection رونمایی کرده است که ویژگی های سفارشی زیادی را با خود دارد تا باعث شود که این سوپرلوکس بریتانیایی، اکنون بیش از پیش خاص باشد. رولزرویس از این نسخه، تنها ۵۵ عدد را خواهد ساخت.
نویسنده: فردین محمدسور
رولزرویس ریثLuminary Collection  تولید محدود فقط 55 نسخه!

مجله ماشین/  از جمله نکات جالب توجه این نسخه، وجود یک سقف نورانی و کهکشان مانند می باشد که جلوه خاصی به کابین این خودرو بخشیده است. 

به گفته رولز رویس این سقف به لطف وجود ۱۳۴۰ چراغ فیبر نوری که همگی توسط دست چیده شده اند، توانایی ایجاد ۸ ستاره دنباله دار را بصورت تصادفی دارد. 
این خودرو به رنگ خاکستری خاصی به نام Sunburst Gray ارائه می شود که از نور صبح گاهی الهام گرفته شده است. در نمای داخل نیز رنگ غالب، یک نوع قهوه ای خاصی می باشد که به سمت نارنجی تمایل پیدا کرده است. چرم صندلی های عقب نیز با رنگ ذغالی و مغایر با صندلی های جلو، تمایز دلنشینی در کابین برقرار کرده است. 
رولزرویس با توجه به ذات لوکس خود، سعی می کند از بهترین مواد در کابین استفاده کند. به همین منظور در این نسخه از نوعی چوب به نام Tudor در بخش هایی از کابین استفاده شده است که فقط در جنگل های کشور جمهوری چک یافت می شود و با جاسازی ۱۷۶ لامپ LED در این بخش ها، به هر چه زیباتر شدن کابین کمک کرده است.

پیشرانه این خودرو هیچ تغییری نسبت به نسخه استاندارد به خود ندیده است و از همان نمونه ۶.۶ لیتری V12 بهره می برد که به کمک دو توربوشارژر، قدرتی برابر با ۶۲۳ اسب‌ بخار را تولید می کند. 

رولزرویس تولید این سری را به ۵۵ دستگاه محدود کرده است؛ بنابراین با توجه به قیمت ۳۵۵ هزار دلاری نسخه استاندارد، انتظار یک قیمت قابل توجه را می توان متصور بود. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس