نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21022
زمان انتشار: 23 شهریور 1398 10:58:00

مرسدس بنز ویژن EQS سدان لوکس آینده این برند است

شکی نیست که مرسدس بنز کلاس S استاندارد طلایی خودروهای لوکس است.
مرسدس بنز ویژن EQS سدان لوکس آینده این برند است

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این خودرو به اندازه کافی در بازار بوده تا برای خود نام آور باشد و به منظور ادامه این افسانه، مرسدس بنز این سدان را در خط تولید آینده خود حفظ خواهد کرد. کلاس S تمام برقی آینده به واسطه ویژن EQS به نمایش درآمده است.


چنان چه همه می دانند، EQ زیر برند برقی جدید مرسدس است و EQS در صدر مدل های آن قرار خواهد گرفت. در طراحی این خودرو حسی از یک خودروی GT وجود دارد چرا که ارتفاعی کوتاه و طولی کشیده دارد و از رینگ های بزرگ بهره می برد. خط سقف این خودرو همچون گنبدی کوتاه روی بدنه است در حالی که دماغه آن با جلوپنجره سه بعدی آبی رنگ و ستاره سه پر دارای روشنایی شاخص می شود. در قسمت پشت این خودرو برجستگی قابل توجهی به سمت بالا دارد در حالی که چراغ های عقب آن شبیه به نواری بزرگ در پشت قرار گرفته اند.

کابین این خودرو طرحی ممتاز و در عین حال مینیمال دارد و از چهار فضای مناسب برای هر یک از سرنشینان بهره می برد. بین راننده و سرنشین جلوی این خودرو نمایشگری بزرگ قرار دارد که تمام عملکردها را کنترل می کند در حالی که سرنشین جلو از نمایشگری ثانویه روی در کنار خود نیز بهره می برد. روی داشبورد این خودرو طرحی شبیه به قایق موتوری دیده می شود در حالی که فرمان آن مربعی بوده و در حالت خودران جمع می شود.

ویژن EQS به موتورهای برقی روی محورهای جلو و عقب مجهز است و باطری آن در کف خودرو تعبیه شده است. این خودرو به لطف قدرت 350 کیلووات و گشتاور 760 نیوتون متر دارای شتاب صفر تا صد کم تر از 4.5 ثانیه است.


 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس