نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21024
زمان انتشار: 23 شهریور 1398 11:09:00

با بی ام و کانسپت 4 آشنا شوید

اگر فکر می کنید جلوپنجره دو بخشی بزرگ در سری 7 جدید و X7 به اندازه کافی بزرگ نیستند بی ام و شما را ناامید نمی کند.
با بی ام و کانسپت 4 آشنا شوید

به گزارش مجله ماشین به نقل از دنیای اقتصاد /  اگر فکر می کنید جلوپنجره دو بخشی بزرگ در سری 7 جدید و X7 به اندازه کافی بزرگ نیستند بی ام و شما را ناامید نمی کند.


به گزارش خبرخودرو، این خودروساز در نمایشگاه خودروی فرانکفورت کانسپت 4 را به نمایش درآورده که گمان می رود سری 4 کوپه را نشان دهد. این خودرو با جلوپنجره دو بخشی بسیار بزرگ خود جلب توجه می کند.

به نظر می رسد زمانی که کانسپت 4 به تولید برسد، طراحی سری 3 G30 با دو در کم تر و خط سقفی شیب دارتر را به همراه خواهد داشت. اما این خودروساز ادعا می کند کانسپت 4 رویکردی کلاسیک و مطمئن نسبت به ویژگی نمادین این برند یعنی جلوپنجره دو بخشی دارد. در عین حال، این خودرو نمایی از دماغه تاثیرگذار سری 4 را نشان می دهد. بنابراین، ممکن است بی ام و این طراحی جلوپنجره بزرگ را در مدل تولیدی نیز حفظ کند.

 
این جلوپنجره در طرفین خود با هواکش هایی بزرگ تزئین شده که به نظر می رسد برای هر خودروی سری X به کار می روند. در عین حال، چراغ های جلوی LED باریک این خودرو شبیه به کانسپت سری 8 هستند که همچنان جذاب به نظر می رسند.

در قسمت پشت این خودرو تمام جزئیات طراحی دیده شده در خط تولید سری 4 به چشم می خورد. چراغ های عقب شبیه به سری 8، سپر عقب برجسته با لوله های اگزوز تعبیه شده در آن و خط سقف شیب دار که به در صندوق عقب منتهی می شود از ویژگی های قسمت پشت این خودرو هستند. نیم رخ کوتاه این خودرو و گلگیرهای برجسته آن با رینگ های آلیاژی 21 اینچی بزرگ تکمیل می شوند. و در نهایت، طرح رنگ قرمز بدنه کانسپت 4 را جذاب تر می کند.

هنوز کابین کانسپت 4 معرفی نشده است. کانسپت 4 صرفا یک تحقیق طراحی برای سری 4 جدید نیست چرا که به نظر می رسد بسیاری از ویژگی های آن در مدل تولیدی به کار خواهند رفت. زیر کاپوت این خودرو می تواند به مجموعه گزینه های موتور ارائه شده در سری 3 مجهز شود. هم چنین مدل گرن کوپه و کانورتیبل به همراه نسخه های M از هر سه سبک بدنه در خط تولید سری 4 ارائه خواهد شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس