نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21029
زمان انتشار: 24 شهریور 1398 12:20:00

پژو به آینده برقی و هیبریدی شارژی فکر می کند

پژوی استرالیا تصمیم دارد طیفی از خودروهای هیبریدی شارژی و تمام برقی را معرفی کرده و در کنار طیف مدل های بنزینی خود بفروشد تا با واکنش سریع به تغییر سلایق، بتواند خریداران جدیدی را جذب کند.
پژو به آینده برقی و هیبریدی شارژی فکر می کند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  پژوی استرالیا تصمیم دارد طیفی از خودروهای هیبریدی شارژی و تمام برقی را معرفی کرده و در کنار طیف مدل های بنزینی خود بفروشد تا با واکنش سریع به تغییر سلایق، بتواند خریداران جدیدی را جذب کند.


به گزارش خبرخودرو، طی پنج سال آینده تمام مدل ها در خط تولید پژو دارای آپشن نیرومحرکه هیبریدی یا برقی خواهند بود اما دفتر مرکزی این خودروساز در فرانسه اعلام کرده است که اجازه خواهد داد توزیع کننده بومی در استرالیا در مورد مدل هایی که در این بازار فروخته می شوند تصمیم گیری کند.

پژو به زودی نسخه ای هیبریدی شارژی از شاسی بلند 3008 خود را معرفی می کند که طیف حرکتی برقی 50 کیلومتر خواهد داشت و مدل های دیگری نیز پس از آن معرفی خواهند شد.


مدیر جهانی برند پژو، Jean-Philippe Imparato اظهار داشت: "طی سال های آینده هر زمانی که مدلی جدید را عرضه کنیم، نسخه ای برقی نیز برای آن موجود خواهد بود که تمام برقی یا هیبریدی شارژی است. اما مدل هایی که وارد بازار استرالیا می شوند توسط بخش بومی انتخاب خواهند شد."

پژو اکنون از نسخه ای تمام برقی از هاچ بک 208 و شاسی بلند 2008 در اروپا رونمایی کرده که هر دو مبتنی بر پلتفرمی مدولار هستند که می تواند نیرومحرکه های بنزینی، برقی یا دیزلی را در خود جای دهد.

البته گمان می رود مدل های هیبریدی شارژی در مدل های بیش تری از خط تولید آینده پژو مخصوصا در شاسی بلندها و ون های این برند دیده شوند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس