نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21031
زمان انتشار: 25 شهریور 1398 12:24:00

مک لارن ساخت شاسی بلند را رد کرد

مک لارن با افزودن شاسی بلند به سبد محصولات خود از رقبای سازنده خودروهای اسپرت خود پیروی نخواهد کرد.
مک لارن ساخت شاسی بلند را رد کرد
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو / مک لارن با افزودن شاسی بلند به سبد محصولات خود از رقبای سازنده خودروهای اسپرت خود پیروی نخواهد کرد.

به گزارش خبرخودرو، این سازنده ابرخودروهای بریتانیایی به تازگی کاربردی ترین مدل خود یعنی GT را معرفی کرده است.

این خودرو یک مک لارن است که کلاس گرند تورینگ را هدف قرار داده و برخلاف ساختار موتور وسط خود دارای ظرفیت صندوق عقب 570 لیتر است.

برخلاف تمایل جهانی به شاسی بلندها که حتی فراری را نیز تشویق کرده تا یک شاسی بلند بسازد که در سال 2022 عرضه خواهد شد، مک لارن هیچ تمایلی به کپی کردن از رقیب فرمول 1 خود ندارد.

Tom Taylor، مدیر محصول جهانی مک لارن GT اظهار داشت: "نه، ما وارد بخش شاسی بلندها نخواهیم شد. هیچ شاسی بلندی در برنامه کاری ما وجود ندارد و این برند شاسی بلند نخواهد داشت."

وی افزود: "درواقع، این امر به فلسفه توانایی در ساخت ساختاری شبیه به یک شاسی بلند با سواری مک لارن بازمی گردد که بخشی از DNA ما است. ما خودرویی می خواهیم که علاوه بر وزن کم، دینامیک نیز بوده و شتاب داشته باشد و در عین حال حس یک مک لارن را ایجاد کند. به همین خاطر، ساختار ابرخودروی موتور وسط که اکنون داریم بهترین گزینه برای این برند است."

آستون مارتین، لامبورگینی و لوتوس از خودروسازان اسپرتی هستند که در برابر تمایل مشتریان به شاسی بلندها تسلیم شده اند.

مک لارن تا سال 2025 هجده مدل جدید یا به روز شده را عرضه خواهد کرد و تمام طیف خودروهای اسپرت و ابرخودروی آن به نیرومحرکه هیبریدی مجهز خواهند شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس